Питання по 5.11 recon trainer

Снаряжение и экипировка от 5.11
Ответить
Аватара пользователя
BadONE
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2790
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 21:13
Откуда: Львівщина
Благодарил (а): 145 раз
Поблагодарили: 331 раз

Питання по 5.11 recon trainer

Сообщение BadONE »

Доброго дня!
Цікавить думка бувалих про тактичних кросівках 5.11 recon trainer.
Спробую описати суть...
Використовую подібного роду взуття для щоденного використання, активного відпочинку, бігу, пересування по пересічній місцевості.
У холодну пору року я користуюсь Adidas Terrex Swift R GTX , цілком ними задоволений. Постало питання підбору аналогічного взуття на теплу пору року.
Вибір мій зхиляється до тактичних кросівок 5.11 recon trainer. ВИкористовуватись будуть як для повсякденного використання, так і для бігу, походів до лісу, в гори тощо.

Саме тому хочу запитати у камрадів, які, можливо, користувались такими кросівками, чи варто їх купувати? Які плюси? Які мінуси? Ну і загалом їх враження...
Аватара пользователя
winch
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1458
Зарегистрирован: 07 авг 2008, 12:21
Откуда: Киев
Благодарил (а): 112 раз
Поблагодарили: 134 раза

Re: Питання по 5.11 recon trainer

Сообщение winch »

Подпишусь. В прошлом году хотел их купить, но не было моего размера. Вместо 5.11 взял LOWA INNOX EVO TF о чем пожалел. Очень быстро стерлась подошва, удалось вернуть в Проф1, где покупались, правда, после переписки с Германией)
Продавцы в магазине в качествеэлемента формы носят такие же инноксы и тоже проблемы с подошвой.
Так что весной снова станет вопрос покупки кроссовок..
Аватара пользователя
BadONE
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2790
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 21:13
Откуда: Львівщина
Благодарил (а): 145 раз
Поблагодарили: 331 раз

Re: Питання по 5.11 recon trainer

Сообщение BadONE »

Я передивився купу оглядів на ютубі, переважно англомовних - усі дуже хвалять мол легкі, дихають, перепад між носком і п'яткою у 8 мм сприяє легкості бігу і т.д. Але хочеться почути від власне користувачів.
Ответить

Вернуться в «5.11»