CPM-D2 VS картонна коробка

Тесты ножей и инструмента
vvs

Re: CPM-D2 VS картонна коробка

Сообщение vvs »

baga писал(а):
Мутний писал(а):ну в цій справі- тільки перенести муки вибору і час зустрічі можу, а залишити гроші лежати- не цікаво :smile:
А оце ні з чим не порівнянне відчуття коли стоїш біля офісу якогось автолюксу і тремтячими руками відкриваєш посилку
или гаприей вскрываешь на укрпочте на глазах у бабушек :)
Аватара пользователя
baga
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 426
Зарегистрирован: 18 окт 2007, 08:22
Откуда: Кропивницький, Україна
Поблагодарили: 2 раза

Re: CPM-D2 VS картонна коробка

Сообщение baga »

vvs писал(а):
baga писал(а):
Мутний писал(а):ну в цій справі- тільки перенести муки вибору і час зустрічі можу, а залишити гроші лежати- не цікаво :smile:
А оце ні з чим не порівнянне відчуття коли стоїш біля офісу якогось автолюксу і тремтячими руками відкриваєш посилку
или гаприей вскрываешь на укрпочте на глазах у бабушек :)
:smile: :smile: :smile: А Ви, шановний, хулюган. Я ось ліхтарика собі прикупив, так тестив його три вечори підряд з балкона пятого поверху. На четвертий день прийшов сусід і сказав, що якась пацанва балується і світить йому у вікна. А ще чоловік поцікавився, чи не світять у мої вікна. Що я міг йому сказати 8-) . ЗВИЧАЙНО СВІТЯТЬ, СТВОЛОЧІ МАЛОЛЄТНІ! До чого це я? Та до того, що хвороби, збудниками яких є ножі і ліхтарі, дуже споріднені!

Звиняйте за флуд, більше не буду l@l
Кожній тварі - по харі!
HardBall
Новичок
Новичок
Сообщения: 28
Зарегистрирован: 25 авг 2011, 21:26
Откуда: Днепропетровск

Re: CPM-D2 VS картонна коробка

Сообщение HardBall »

Не отличусь оригинальностью.

Был повержен в шок на 5минут.

Красавец Enzo Trapper D2 c полированными спусками,
после строгания толстого картона грустно взглянул на меня тупой РК и показал зубки(выкрошился "микро").
Хотя гвоздь строгает с меньшими последствиями.
Аватара пользователя
das
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3615
Зарегистрирован: 18 окт 2008, 22:36
Откуда: Одесса
Поблагодарили: 1 раз

Re: CPM-D2 VS картонна коробка

Сообщение das »

была тема на ганзе, кратко
"порошок- рк нужно бы перед употреблением заполировывать. "Агрессивная" заточка - первый и гарантированный шаг к сколам"
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: CPM-D2 VS картонна коробка

Сообщение Мутний »

CPM-D2 на псі композитному в керша дивна річ, спочатку нормально не розпробував й можливості особливої не мав, а це з нормальною заточкою доводилося поганяти.

В результаті на картоні ще й нормально себе поводить, а от на канаті Д-2 від бенча краще тримається й довше, а на кухні навіть не знаю, якось геометрією й сприяє, але композитність клинка не зовсім зручна річ там.
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Dima_atopol
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3461
Зарегистрирован: 06 ноя 2012, 13:58
Откуда: Киев
Поблагодарили: 1 раз

Re: CPM-D2 VS картонна коробка

Сообщение Dima_atopol »

Картон вообще такая штука... Оссобенно гофрокартон. Хочешь убить нож - реж картон. Знаю по бумагорезательным машинам - "рубонул" картон бумагу можешь больше не резать. Сплошные шербины по РК. Кортон-то делают из макулатуры, а там хоть и очищают, но процент неизвестных примесей (читай мусора) очень велик. Как-то так...
Ответить

Вернуться в «Тесты»