CRKT Dactyl 5151 мікроогляд )

Обговорення та питання про ножі CRKT
Ответить
Аватара пользователя
seaman
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2856
Зарегистрирован: 30 окт 2009, 11:29
Откуда: Київ
Благодарил (а): 705 раз
Поблагодарили: 1190 раз
Контактная информация:

CRKT Dactyl 5151 мікроогляд )

Сообщение seaman »

Хотєлка на цього ножа з’явилась давно, мабуть одразу як його вперше побачив. Але ж душа хворого ножеманією якнайкраще описується гаслом самураїв «Нема мети – тільки шлях» 😊 ось на цьому шляху було багато іншого, гарнішого, міцнішого, ЄДЦешно-виправданого «треба і все» бо як же інакше, а «вдруг война, а я уставшій» 😊 короч треба було суворих тактиків, ЗТешних ломофолдерів з болтом та гайкою (моща, моноліт), мультітулів на всі випадки життя, залізобетонних порошкових преміум сталей, бо в зомбоапокаліпсисі треба буде різати багато і часто 😊 як тут без якогось Максамету чи Рексу 45-го? Чи розелівського ультрахайкарбону? Ніяк 😊 Тож ніж, з пластиліном у вигляді 420J2 ніяк не потрапляв у вішлист…
Але час йде, багато переосмислюється, сприймається по іншому і врешті решт, відверто відповівши на питання «нахіба тобі всі ті ножі в такій кількості?» , а в моєму випадку відповідь, ну точно: не для того, щоб різати, бо вони всі дуже гарні 😊 і апокаліпсис, не зважаючи на все що твориться в світі, навколо, пророцтва Грети Тумберг, ковіду, талібану в Афгані, мудрого наріду і 73%...все ще не настав, і не факт зовсім, що коли настане саме я буду тим хто з тесаком проти зомбаків, а не зомбаком з іншого боку 😊 бо вже вакцину отримав (див. «Я-легенда»)…тож відповівши на питання, приходить просвітлення «да пох яка сталь, колдстіли взагалі пластикові ножі роблять, хоч раз, але ж ріжуть».
Тож врешті решт, шлях привів мене до CRKT DACTYL, дизайну відомого майстра Тома Хічкока (правда узнав я про нього шукаючи інфу саме по цьому ножу 😊 , але ж Прізвище!!! Ну просто в масть). Це менша версія, 5151 і якщо вірити сайту виробника, то вона менша на 15%, тобто пишуть – 85% від 5150.
Стосовно назви ножа, я знайшов 2 версії, одна про те, що Дактіли, то був такий міфічний нарід (ні, не наш 😊 ), який навчив древніх греків працювати з металами, бо вони в тому були типу як ельфи з Середзем’я, дуже талановиті. Але на сайті Коламбія рівер, трохи простіше описано «бо ніж цей прямо голі кісткі, скелетон, в чистому вигляді, і оперується (якщо придрочитись) швидко і одним пальцем, викликаючи падіж чєлюстєй у навколишніх. Тому і назвали – пальцем
Палець - finger, digit, dactyl, nose
Власне від себе додав би ще одну версію, ніж дуже схожий до літаючого ящеру – Птеродактилю 😊 власне, я раніше так і думав, що похідне від того. Тільки зараз допер, що мабуть птеродактиль саме похідне від тих пальчиків на крилах у доісторичного 😊.
Ну і по суті, що тут описувати-оглядати, ніж простий (як палець 😊 ) власне основа з двох деталей, цільнометалевий (люблю таке, вже років з 15 тягаю за собою з одного офісу до іншого маленький степлер, китайський, але в ньому нема жодної пластикової частини, взагалі). Основне призначення: стрес-реліз (коли є бажання щоб вертіти в руках), викликати подив оточуючих, фасонно висіти на лямці рюкзаку, джинсів, чи навіть ключах. Можна відкрити пиво карабіном, така функція і на офіційному сайті заявлена (а я все не міг розуміти, нахіба карабін фіксується у відкритому стані), ну і щось підрізати, відкрити, нагострити олівця….Багато в оглядах пишуть про політкоректність в місцинах де є обмеження на 2 дюйми.
Загалом – іграшка, для вєліковозрастних мальчиків з яскравовираженою ножефілією, і відносно доступна (з точки зору нездорової манією людини 😊 ). Сказав би – сталюку йому б хоча б D2….і типу можна у майстрів замовити…а для чого 😊 ? він гарний як є, в такій ціні, в такій конструкції, і головне «не бракований» - бо задоволення приносить 😊.

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
...У світі хижаків, завжди винна жертва...
Дюк
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 11577
Зарегистрирован: 05 дек 2009, 20:51
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 1797 раз
Поблагодарили: 3281 раз

CRKT Dactyl 5151 мікроогляд )

Сообщение Дюк »

Спасибо за обзор :)(:?
Оч интересный, и оч необычный rt24
А по стали, ну да, хотелось бы лучше. Но со второй стороны, что-нибудь подрезать/отрезать, хватит вполне. А для большего, не приспособлен сам нож. Так что, на мой взгляд, норм :)
ВiльнI люди мають зброю
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8602
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2541 раз
Поблагодарили: 1603 раза

CRKT Dactyl 5151 мікроогляд )

Сообщение Мутний »

Ножик прикольний, огляд теж нрав, а от не люблю коли руків'я й клинок з одного матеріалу, хоча теж все менше тим парюся, не такий я користувач активний)
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Ответить

Вернуться в «CRKT»