Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Свій погляд на ніж, тести та робочі якості ножів
Аватара пользователя
seaman
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2843
Зарегистрирован: 30 окт 2009, 11:29
Откуда: Київ
Благодарил (а): 685 раз
Поблагодарили: 1145 раз
Контактная информация:

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение seaman »

Перша спроба «зрозуміти» міський фікс мабуть з’явилась з появою першої Izula. Ножик сподобався, 1095 бодренько ковиряла дерев’яшки на природі і навіть різала (не моркву звісно 😊 ) не дивлячись на підвід майже як у зубила. До ножа були докуплені рідні мікартові накладки, а до піхв прилаштований шматок шкіри з замком від совєтської офіцерської портупеї. І та конструкція на той час мені здавалась норм зробленою 😊 та по суті, все ж повністю себе виправдала як ідея і в користуванні (фурнітури б тоді, давно, трохи під фірмову,..все було б веселіше).
Изображение

Тим не менш, саме зручність носіння мене не вразила, маючи «пивний», роками здобутий живіт, спереду – не комфортно 😊 а за спиною, ну а як тоді в авто сідати? Постійно перетягувати наперед? Чи взагалі знімати…. Короч, пішла Ізула своїм шляхом, а я своїм.
Але ж людина істота «стадна» )) обговорення на форумі знову зачепили старі струни, хоча пузо і стало більше 😊. Коротко кажучи, почалось «як би так щоб і гарно, і дешево». Огляди, перегляди…… для виправдання перед жабою була використана улюблена тема Ігоря (il coltello) про гігієнічність складнів, колись ми на ту тему чимало сперечались на форумі, я тоді відстоював «мені не важко помити та протерти», але зараз, я умовляв жабу, тож «перевзувся» у повітрі і таки да, гігігєна – наше всЬо 😊.
З лірикою зрозуміло, тож до практики. Почав шукати вибирати і загальна картина Bradford Gardian 3 -дорогувасто, якщо з М390, а якщо й 3D-накладки (а саме такі і хотілось, до….) то зовсім жабка сумувати починала. N690 чи AEB-L не хотілось. Нічого не маю проти 690-ї, чудова сталюка, маю і мав ножі з неї. Проста, збалансована і дуже дуракостійка сталюка, тож і шлях їй, до великих, довгомірних фіксів, де вона буде на своєму місці, але на такій «щипці», хотілось би чогось юзабєльного і нержавучого, і модного 😊 . Про AEB-L знаю тільки те, що по інетах пишуть. І ось тут якраз, з барабанною «дробью», на арені з’являється White River m1 Backpacker. Бо, при ціні +/- 100 доллярів (тут вже), ви отримуєте S35VN, чудові кайдексні піхви і дешевий паракорд на руків’ї 😊 але, докупити накладки з G10 стане у 30 баксів в Україні, а якщо руки ростуть з плечей, то допиляти власні з мікарти чи того ж G10 стане до 10 баксів на всьо про всьо. При тому, що версія М1 з оригінальними накладками з заводу, вже зовсім не гуманна, в 150-160 доллярів там… Підсумовуючи, М1 з 35-ю, паракордом та кайдексом по ціні на рівні Гардіана з 690 з тим, що вони називають піхвами. На мою думку, різниця між 35-ю та 390-ю значно менше ніж різниця між 35-ю та 690-ю з аєбеелом… Все ж таки і 35 і 390 преміальні порошки, а у виконанні протека і навіть Кевіна Джона, дуже мені подобається. Суха, «звінка», різуча.

Изображение Изображение Изображение

Тож вибір був очевидний, і «ібєй в помощь», ніж був отриманий пару тижнів тому.. І фактично вже була поставлена крапка в стєнаніях і муках вибору, як, дай йому Боже здоров’я, як і всім читаючим )), камрад Alex_LV підкинув замануху, якусь казкову ціну на Гардіан з 390-ю на ібей…. Так що, трохи поочкувавши на ту тему, (поки біг за карткою, щоб внести зміни в пейпал, бо термін скінчився) 😊 по ціні, не буду казати скільки, але навіть на пиво дешевше за White River, був замовлений Гардіан з простими Ж10 накладками… не буду довго описувати трабли з доставкою, але їхав дуже довго. Спочатку продаван «пролюбив» моє замовлення і допер коли я йому вже 3 дні поспіль кричав в переписках..потім НП піймало якийсь глюк на всю голову, і ситуація практично вирішувалась, коли через знайомих, якось смикнув там відповідальних, почали шукати, довго висіло в різних статусах, але врешті решт, приїхало. Ну це мабуть так зорі стали, бо 2 посилки в вересні прилетіли взагалі без пригод… короч, або акула глухая, або свисток без дірки, це все що треба знати про це замовлення.
І ось практично до фіналу, обидва кандидати в руках, перед очима… Думав «програвший» піде в барахолку. Але зараз домовляюсь з жабою, і якщо перемовини досягнуть компромісу, хотілось би залишити обидва.. Тож до суті, що маємо. (далі власні думки, але орієнтуватись буду на ринкові ціни, а не дивні шари).
Маємо 2 схожих функціонально ножі, але які дуже відрізняються. Спойлер – вважаю М1 White river таки більш виправданою покупкою.
По «одєжкє». Гардіан програє вчисту перед дерев’яною «шкатулкою» від Ріверу. Подача – на вищому щаблі, бумажки на крафтовому папері… все по-красоті.
По комплекту, знову на мою думку Рівер, бо шикарні кайдексні піхви, і треба докупити (зробити) накладки. Це 100 + 30, якщо купляти (і ціни вже тут) або 100+10, якщо робити самому. Тобто у висновку 110 доллярів, порошок, і фул-комплект. Гардіан, накладки норм, навіть ті Ж10, що по фото не зайшли зовсім, а зараз не впевнений, що ще хочу 3-Д накладки. Піхви – повний шлак, пробнічєк, типу дивіться «ножик зручно і можна носити в піхвах, ось ми вам показали, навіть пробнічєк поклали. Але нормальні – тре купити». І ось, до ціни ножа додаються кайдексні піхви, а це 40-50 і так до дорожчого зі старту ножа. Тобто все разом вже небагато і до 200 доллярів не дотягує.

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

По сталі – вже писав, М390 модніша, але до 35-ї, не маю ніяких претензій. Суб’єктивно, термічка у рівера здається доброю, не знаю як то словами пояснити, але цей «сухий» звук, коли ніж навіть випадково падає на щось м’яке. Тобто умовно, перевага на боці Гардіан, але не кардинальна.
По обробці/геометрії – плюсую знову рівер. По-перше, спуски та зведення краще, наміряв в середньому – 0.4 проти 0.58-0.7 у Гардіана. Обробка торців, закруглення на підпальцевій, Рівер виграє. Ергономічність та контрольованість в руці у Рівера краща (все таки більша довжина руків’я, і це зручно навіть з паракордом. Тож кому потрібен шийник, нема сенсу заморачуватись навіть з накладками). По довжині леза – попереду Гардіан (це теж важливо). Але в плані безпеки, Гардіан програє. Тож по сумі балів, знову Рівер виправданіший.

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Але, чисто візуально, мені більше подобається Гардіан. Йому тільки треба доплести короткого і товстого темляка, щоб хоча б «трішки» подовжити руків’я. І для себе бачу, Рівера – допоміжним ножем на природі, або шийником в місті, коли не зручно кишеня/пояс. А Гардіан – чисто місто, АЛЕ тільки після того як зроблю або шкіряні, з більш продуманою конструкцією, або розкошелюсь на покупний кайдекс. Його і дома можна зробити, але для цього тре купа «оснастки» купити-зробити, тож для разової задачі – не виправдано.

І на завершення, теж саме в відео, хоча там більше аудіо, чим відео. Просто думки вслух, кому ліньки читати буде 😊 .



Текстовая ссылка на видео - https://youtu.be/ze613vOvmik


Все вищесказане лише моя думка, і не претендує на "фінальний" вирок. Кожному - своє.
Последний раз редактировалось seaman 07 окт 2021, 15:59, всего редактировалось 2 раза.
...У світі хижаків, завжди винна жертва...
Дюк
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 11577
Зарегистрирован: 05 дек 2009, 20:51
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 1797 раз
Поблагодарили: 3281 раз

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение Дюк »

seaman,
Дякую за порівняльний огляд.
Про Гар3, хочу сказати, що вся его краса/функціонал, розкривається тіка у використанні. В мене дуже добряче гор-фіксів, але конкурентів у Гар3, на мій погляд, не існує.
ВiльнI люди мають зброю
Аватара пользователя
seaman
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2843
Зарегистрирован: 30 окт 2009, 11:29
Откуда: Київ
Благодарил (а): 685 раз
Поблагодарили: 1145 раз
Контактная информация:

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение seaman »

Дюк, зараз, потримавши все в руках обидва, здається розумію. про що мова. Загалом "непропорційність" Гардіана дуже добре зіграла йому в плюс (довге лезо при короткому руків'ї).
...У світі хижаків, завжди винна жертва...
Alex_LV
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 3880
Зарегистрирован: 08 апр 2018, 18:29
Откуда: Львів
Благодарил (а): 5657 раз
Поблагодарили: 1881 раз

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение Alex_LV »

Класний огляд! rt24 Дякую!

Особливо сподобалась фраза:
seaman писал(а): 07 окт 2021, 13:19 для виправдання перед жабою була використана улюблена тема Ігоря (il coltello) про гігієнічність складнів, колись ми на ту тему чимало сперечались на форумі, я тоді відстоював «мені не важко помити та протерти», але зараз, я умовляв жабу, тож «перевзувся» у повітрі і таки да, гігігєна – наше всЬо 😊.
P.S. Тепер і я вже "білу річку" хочу ()(!
І сала хочу :smile:
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение Мутний »

seaman, Цікава тема rt24
По зручності носіння, діставання й вкладання- рідні піхви Гардіана 3 мені дуже сподобалися були, а сам матеріал і якість я хз, на пробу лише брав ,свого не маю. Тому ресурс не знаю, а візуально виглядають не дуже привабливо й круто)
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Дюк
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 11577
Зарегистрирован: 05 дек 2009, 20:51
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 1797 раз
Поблагодарили: 3281 раз

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение Дюк »

Мутний писал(а): 08 окт 2021, 10:07 Тому ресурс не знаю,
Тарас, длительный там ресурс :)
Моему первому гардину с кожаными ножнами, уже около 4-х лет (пипец, как летит время ()(! ) и с ножнами, все норм. Ну в одном месте, кусочек нитки вылез и один стежок оголился. Опалил нитку зажигалкой, и в путь. На скорость не влияет. :)(:?
ВiльнI люди мають зброю
Alex_LV
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 3880
Зарегистрирован: 08 апр 2018, 18:29
Откуда: Львів
Благодарил (а): 5657 раз
Поблагодарили: 1881 раз

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение Alex_LV »

Мені також рідні зручні.
Але я ще кайдексні собі зробив.
Дюк
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 11577
Зарегистрирован: 05 дек 2009, 20:51
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 1797 раз
Поблагодарили: 3281 раз

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение Дюк »

Alex_LV,
Ну кайдекс от Бредфорда, вообще, вне конкуренции. Один из самых продуманных и классных. Ничего лишнего cvb34
И держит, шо зверь!
ВiльнI люди мають зброю
Аватара пользователя
Ramok
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 7212
Зарегистрирован: 18 апр 2013, 11:19
Откуда: Чернігів
Благодарил (а): 4561 раз
Поблагодарили: 5349 раз

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение Ramok »

Вайт ривер не нравится вообще, а вот о возврате Гардиана задумался :D
Traditional knives... I have time to open my knife, I don't need to kill anybody with it. (Tony Bose)
Alex_LV
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 3880
Зарегистрирован: 08 апр 2018, 18:29
Откуда: Львів
Благодарил (а): 5657 раз
Поблагодарили: 1881 раз

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение Alex_LV »

Дюк,
Дім, в мене кайдекс не від Бредфорда, а від Alеx_LV :smile:
Ross
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 4721
Зарегистрирован: 02 май 2010, 13:03
Откуда: Украина.Николаев.
Благодарил (а): 1752 раза
Поблагодарили: 1296 раз

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение Ross »

Много читал про Гардиан ,смотрел, но в живую ни когда не встречался.Даже задумывался несколько раз когда попадался мне по неплохой цене .
Но так и не рискнул.Не рискнул потому что на картинках и экране он мне совсем не нравится . Именно из той серии когда смотришь и думаешь - да что Вы все в нем нашли? Эмоций не вызывает ни каких совершенно :D .
Понимаю что это зачастую не всегда верно. Простой пример этому Колд Стил- ножи которые когда-то казались для меня совсем не привлекательные - оказались на редкость удобными и приличными. Не знаю короче :D
Дюк
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 11577
Зарегистрирован: 05 дек 2009, 20:51
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 1797 раз
Поблагодарили: 3281 раз

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение Дюк »

Ross,
Хочешь поюзать в живую? Могу на пару недель организовать :)
ВiльнI люди мають зброю
Ross
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 4721
Зарегистрирован: 02 май 2010, 13:03
Откуда: Украина.Николаев.
Благодарил (а): 1752 раза
Поблагодарили: 1296 раз

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение Ross »

Дюк,
Спасибо огромное ::hi:::
Я не против ,если есть такая возможность но позже чуток. Надо в деревню ехать родителям кой чего по хозяйству помочь. Сколько пробуду там не знаю.
Дюк
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 11577
Зарегистрирован: 05 дек 2009, 20:51
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 1797 раз
Поблагодарили: 3281 раз

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение Дюк »

Ross,
Тю, так бери его в деревню :)
Поработаешь заодно. Нож можешь гонять по полной, не жалея, главное, цепи якорные не руби :smile: Главное, заточи потом :)(:?
Пиши куда слать.
ВiльнI люди мають зброю
Ross
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 4721
Зарегистрирован: 02 май 2010, 13:03
Откуда: Украина.Николаев.
Благодарил (а): 1752 раза
Поблагодарили: 1296 раз

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение Ross »

Дюк,
Ого , ...не успею получить завтра уже ехать нужно.Да и точу я сам все свои ножи от руки ,остро но не всегда красиво. :D
Но спасибо !!! Все равно . Реально приятно ::hi::: :)(:?
Аватара пользователя
seaman
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2843
Зарегистрирован: 30 окт 2009, 11:29
Откуда: Київ
Благодарил (а): 685 раз
Поблагодарили: 1145 раз
Контактная информация:

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение seaman »

рідні піхви не зручні перш за все "складністю" надягання на ремінь. Кожен раз потрібно витягати частину ременя, що їх примастирити. Ота "приблуда" на першому фото, якраз і була цінна тим, що дозволяла легко накинути піхви на будь-яку частину ременя.
...У світі хижаків, завжди винна жертва...
Дюк
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 11577
Зарегистрирован: 05 дек 2009, 20:51
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 1797 раз
Поблагодарили: 3281 раз

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение Дюк »

Ross,
Приедешь, маякни. С заточкой, разберемся :)(:?
Вдруг тебе понравится нож, и я, адепт секты Гардианов, смогу в свой список новообращённых, добавить ещё один Ник :smile:
ВiльнI люди мають зброю
Ross
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 4721
Зарегистрирован: 02 май 2010, 13:03
Откуда: Украина.Николаев.
Благодарил (а): 1752 раза
Поблагодарили: 1296 раз

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение Ross »

Дюк писал(а): 08 окт 2021, 11:51 Вдруг тебе понравится нож, и я, адепт секты Гардианов, смогу в свой список новообращённых, добавить ещё один Ник
....Этого то я и боюсь :D Сейчас не лучшее время у меня для новых покупок.
Маякну.
Аватара пользователя
GeorgCH
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 13436
Зарегистрирован: 01 окт 2009, 11:47
Откуда: Киев
Благодарил (а): 5658 раз
Поблагодарили: 9430 раз

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение GeorgCH »

seaman писал(а): 07 окт 2021, 13:19 , спуски та зведення краще, наміряв в середньому – 0.4 проти 0.58-0.7 у Гардіана.
резак vs ковырялка :) :smile:
Спасибо за обзор ::hi:::
Life is a series of choices.
Аватара пользователя
Urs
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 3112
Зарегистрирован: 22 дек 2009, 16:13
Откуда: Славутич
Благодарил (а): 331 раз
Поблагодарили: 570 раз

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение Urs »

Спасибо за обзор и видео. Почитал и послушал с удовольствием. Естественно, подписался, потому что украиноязычный контент на ЮТубе на вес золота.

По ножам. Постораюсь быть непредвзятым, хотя точно не получится :D Лично для меня в таких маленьких ножах первый фактор выбора или сравнения - это всегда дизайн. Просто визуальный кайф. Второй - тактильная приятность. Геометрия, сталь, сведение, финиш и даже эргономика в настолько маленьких ножах больше надуманное. Поэтому только из-за дизайна и общей эстетики я бы предпочёл Гардиан 3 Вайт Риверу. Возможно с нормальной рукоятью Ривер больше был бы похож на НОЖ, но с паракордом он всё-таки шейник-скелетник со всеми вытекающими. Кстати, по форме Ривер больше похож на Гардиан 3,5. Но там разница в общем восприятии и эргономике была бы ещё больше, потому что у 3.5 полноценная рукоять с по-настоящему рабочей эргономикой.

По ножнам. Сам не люблю кожаные ножны и в большинстве случаем предпочитаю кайдекс. Согласен, что у Гардиана 3 это скорее чехол, а не ножны. Но чехол неплохой и достаточно приятный на ощупь. Вот у Гардиана 4 кожанные ножны - это полный хлам. Вообще кожаные ножны у Гардиана 3 очень живучие, хоть и выглядят небрежно. Да и цена всего в 10$ позволяет менять их при необходимости. Кайдекс на Гардиан 3 стоит уже 35$. Но кайдекс там действительно клёвый.

По ценам. В видео вы сказали, что в Украине такая цена, что везти самому из США хоть и дешевле, но не на много. Как единственный официал Bradford в Украине я уже много лет держу цену ровно такую, как в США. Плюс, ребята не дадут соврать, часто делаю скидки или подарки. Беру на себя доставку от Брэда до склада в США, от склада в США до Украины, таможенный сбор и НДС и доставку по Украине. Везти самому из США будет совершенно точно дороже. Возможно, есть какие-то единичные супер-акции на Ебее или ещё где-то, но на то они и единичные, что ни выбора ни наличия, плюс риски.

Про Ривер в полной мере судить не могу, потому что не знаком. У Гардиана же самый большой плюс - это целая система взаимозаменяемости. Клинки с разными геометриями и финишами, плашки рукоятей с разными формами, цветами и материалами, разные виды ножен. Это всё даёт возможность не наскучить ножу. Потому что нет у ножемана большего проклятия, чем классный и любимый нож, который со временем наскучил и потерял эмоцию кайфа.

Ещё раз спасибо за обзор. Всегда интересно почитать про ножи, которые любишь.
Аватара пользователя
stilet
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 4904
Зарегистрирован: 23 авг 2008, 00:28
Откуда: Lvov
Благодарил (а): 473 раза
Поблагодарили: 942 раза
Контактная информация:

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение stilet »

Дякую за огляд rt24 . Цікавий ніж той Рівер , на мій смак виглядає краще ніж Гардіан. Коробка, комплектація та й сама обробка ножа дуже пристойні . Замислився :D .
Аватара пользователя
seaman
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2843
Зарегистрирован: 30 окт 2009, 11:29
Откуда: Київ
Благодарил (а): 685 раз
Поблагодарили: 1145 раз
Контактная информация:

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение seaman »

stilet писал(а): 14 окт 2021, 20:48 Дякую за огляд rt24 . Цікавий ніж той Рівер , на мій смак виглядає краще ніж Гардіан. Коробка, комплектація та й сама обробка ножа дуже пристойні . Замислився :D .
в цьому огляді він візуально програє Гардіану, як правильно підмітив Urs саме із-за паракорду. З мікартою дивиться зовсім по іншому, тож треба купляти або робити. Загалом теж дуже подобається, бо вони трішкі різні, з Гардіаном.
...У світі хижаків, завжди винна жертва...
Alex_LV
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 3880
Зарегистрирован: 08 апр 2018, 18:29
Откуда: Львів
Благодарил (а): 5657 раз
Поблагодарили: 1881 раз

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение Alex_LV »

seaman,
який з них зараз на першому місці?
Аватара пользователя
seaman
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2843
Зарегистрирован: 30 окт 2009, 11:29
Откуда: Київ
Благодарил (а): 685 раз
Поблагодарили: 1145 раз
Контактная информация:

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение seaman »

Alex_LV писал(а): 14 окт 2021, 21:27 seaman,
який з них зараз на першому місці?
Гардіан, бо його точно продавати не буду. А по Ріверу, теж не планував, але ж хотілок ще багато, а фінансів на то завжди мало )))))))). Тож Рівер по любому, або дочекається мікартових плашок, ну або.. Короч, Рувер зберігає "новий" стан, поки його доля не вирішена.
...У світі хижаків, завжди винна жертва...
Ross
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 4721
Зарегистрирован: 02 май 2010, 13:03
Откуда: Украина.Николаев.
Благодарил (а): 1752 раза
Поблагодарили: 1296 раз

Bradford Guardian 3 vs WhiteRiver M1 думки про міський фікс )

Сообщение Ross »

Ramok писал(а): 08 окт 2021, 10:33 Вайт ривер не нравится вообще, а вот о возврате Гардиана задумался :D
А расстался. то чего? Были причины ?
Ответить

Вернуться в «Огляди та відгуки про ножі»