Фікс-фултанг-скелетник-складний-кинджал-якут-неХЗ

Свій погляд на ніж, тести та робочі якості ножів
Ответить
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Фікс-фултанг-скелетник-складний-кинджал-якут-неХЗ

Сообщение Мутний »

Всім привіт, давно не писав оглядів?
Зараз зрозумієте чому.
Перейду відразу до тіла, тобто до діла.
І так, справа була така - на носі 8 березня...
Хоча це зовсім інша історія, та настрій святковий і обнова підвернулася.
Це вам не устарівші ресори з клапанів тепловозу, чи ртутні плювачки-втикачки. Річ зовсім не менш практична, але потримав і навіть сфотографував, а це вже пів справи, погодьтеся.

Як із заголовку можна зрозуміти геометрія і стрій в ноже досить популярні. Ну а що фікс складний, хай вас не лякає, не люблю надто прості речі, що тут поробиш вже.

Характеристики-

Загальна довжина - штангеля не вистачило заміряти.
Довжина РК – 76 мм.
Ширина – 24,3 мм.
Товщина – 0,2 мм.
Зведення РК – 0,1 мм.
Ніж — фултанг із якутським спуском(долом/кровостоком) по всій довжині, заточка одностороння і обоюдна, з одного боку з мікропідводом.
Не ХЗ так як виміряти не вдасться довжину, і чому раніше до цього ніхто не додумався??? Все геніальне — просто, це правда.

Тема не про те де купити, бо ціна на диво прийнятна, а майже ж Рокстед, придивіться - покриття аналогічне, по фото все чудово видно. Изображение

Логічно подумавши, думаю, всі теж зрозуміють і дійдуть того ж висновку що і я. Що вироблено й орієнтовано під азіатів явно. Схожість з Рокстедом вже згадував, але ще є потаємний зміст, навіть ритуальний. Оскільки самогубство лише в азіатів випусканням тельбухів практикується, кінчик тут зробили колом(не кілком, круг тобто).
Изображение
Не для безпеки звісно ж, це й так зрозуміло, смисл в тому, щоб не спливав у новинах в поганому світлі. Хитро, погодьтеся – маркетологи попрацювали на славу.

Ну деталі деталями, а як загострити запитаєте ж? Цілком логічно, хоч і новий ноже, та переробити самому це ж майже правило. Тут не обійтися без самоцтвітів ясна річ, більш ніщо не годиться, в мене якраз алмази під рукою були. Чому не сяють? От, нарешті ще одне вірне питання. Це все через властивості сталі і особливості поведінки під час обробки — сталь все сяйво в себе поглинає. Так працює хитре антибликове покриття ,це вам скажу не якийсь там тефлон, длс, церакот й т.п. Ця річ дійсно працює, поглянте на самоцвіти в бруску з алмазами- зовсім не сяють!!!
Изображение

Унікальностей так багато, що всі відразу й не оглянеш, але самі головні й практичні спробую донести в цьому титанічному огляді.

Носіння, а де ж піхви й кліпса? Ха — це навть не вчорашній день, прірва між ними і ноже цим. Всіх варіантів звісно розкривати не буду, але самі банальні на руку/ногу вдягти, паралельно стрижка безкоштовна буде.
Изображение


По використанню — це нудно й рутинно писати, краще просто різати. Характеристики читали?
Значить розумієте який різ там? Отожбо й воно.
ИзображениеИзображение



Окремо варто розглянути унікальну й неповторну ергономіку, це казка, по секрету маю сказати. Довжину руківя можна регулювати під себе, пропорції й ширина - наче під мою руку зроблено. Варіантів хватів навіть незлічити, як і довжину виробу.
Изображение
Изображение


От і закінчилася загальнодосяжна інформація з моїх джерел, все ж?

П.С. на норм фото часу і бажання не вистачило, як і думав на м'яку іграшку причепити - варіанти носіння/чіпляння задемонстратувати, та ж причина)

Гарного дня.
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
corsar_s
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 16957
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 01:22
Откуда: Харків
Благодарил (а): 1829 раз
Поблагодарили: 515 раз

Re: Фікс-фултанг-скелетник-складний-кинджал-якут-неХЗ

Сообщение corsar_s »

Спасибо!
И нож, и обзор без равных!
Если, вдруг, я Вам не отвечаю, значит я не вижу Ваши сообщения. Уж, извините!
Аватара пользователя
Serhio
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2945
Зарегистрирован: 30 май 2011, 14:25
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 202 раза
Поблагодарили: 136 раз

Re: Фікс-фултанг-скелетник-складний-кинджал-якут-неХЗ

Сообщение Serhio »

а я так и не понял тчо это такое :-D
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Фікс-фултанг-скелетник-складний-кинджал-якут-неХЗ

Сообщение Мутний »

старі фільми бачили, де мечем опоясувалися й витягували ефектно, от щось типу того- екзотика)
(настрій хороший був, з браслета (в еко маркеті задарили) витяг залізяку ту, й новаторські ідеї поперло, виживальницько-диванні й конструктивно-технічні :smile: чисто настрій підійняти)
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
xzAmsterdam
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 14 апр 2014, 12:33
Откуда: Чернигов
Поблагодарили: 2 раза

Re: Фікс-фултанг-скелетник-складний-кинджал-якут-неХЗ

Сообщение xzAmsterdam »

:smile: rt24 я знав шо це з экомаркету)))) от чуйка була) У мене два таких))) Треба було ще піхви оглянути))) :-D
Слова ранят , но намного больнее ранит серрейтор ...)
https://www.instagram.com/xzamsterdam/
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Фікс-фултанг-скелетник-складний-кинджал-якут-неХЗ

Сообщение Мутний »

в утиль пішли піхви ті)))
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Ответить

Вернуться в «Огляди та відгуки про ножі»