MIKOV RYBIČKA "Рибка"

Свій погляд на ніж, тести та робочі якості ножів
Ответить
Max

MIKOV RYBIČKA "Рибка"

Сообщение Max »

Компанія MIKOV хоч і достатньо відома в ножових колах, але похизуватися ножами її вирбництва може далеко не кожний. Відома фірма перш за все своїми скаладаними ножами з автоматичним відкриванням клинка. Але також виробляє ножі з фіксованими клинками та багато функціональні складані ножі типу Вікторінокса.
Але є ніж який виробляється з початку заснування бренду MIKOV, тобто з кінця 1940-х років (а в загалі вважається що форма ножика нараховує більше 100 років). Він по праву може носити ім'я традиційного чеського ножа.
RYBIČKA (Рибичка) або по нашому "Рибка".
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Довжина клинка - 56мм
Довжина руків'я - 78мм
Товщина обуху - 1,2мм
Вага - 28г
Сталь - 420
Матеріиали руків'я - Цинковий сплав, нержавіюча сталь
Країна виробник - Чехія.

В кожного чеського хлопчика мав бути такий ніж. Якщо його не було, то він засланий радянський/американський шпигун. Одразу били по пиці! Правду кажу :).
Ножик дуже гарний і для свого розміру важкенький, але це приємне відчутя. Ніби тримаєш срібний зливочок у формі рибки в руці.
Спочатку клинки виготовляли з вуглецевої сталі, потім перейшли на нержавійку (зараз це 420 з твердістю 55HRC).
Руків'я традиційно відливають з цинкового сплаву.

Також пропонують більш ексклюзивні варіанти з клинками із сандвік 12с27, дамаску та руків'ям з латуні з срібним та золтим напиленням.
Изображение

А ось повністю срібне руків'я
Изображение
і навіть золоте
Изображение

Є версії прикрашені кристалами
Изображение

Більше дивіться в відео огляді
[youtube]http://youtube.com/watch?v=tdW1EzH4zEY[/youtube]
Аватара пользователя
i-mik
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2341
Зарегистрирован: 01 сен 2010, 00:59
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 84 раза
Поблагодарили: 200 раз

Re: MIKOV RYBIČKA "Рибка"

Сообщение i-mik »

:-D
Нехилый "пилькер" из него получится!
Best regards
Не бійся, а бийся!
Ответить

Вернуться в «Огляди та відгуки про ножі»