Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себи

Только негативные отзывы и мнения о продавцах и покупателях
Правила форума
Негативные отзывы о продавцах и покупателях не подкрепленные фактическим материалом в первом сообщении темы - будут удалены.
Ответить
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себи

Сообщение Мутний »

Вітаю всіх не спокійних камрадів, яких на форумі знаю мінімум 4 :-D , в яких руки чешуться зробити щось нове із своїми ноже, ну й іншим гадаю цікаво буде почитати.

Історія буде, як вже могли здогадатися, про Бона, трохи приправлено Себензою і головна страва- море нових вражень від переробки і доводки ноже, які й так більш чім хороші.

Фото для затравки, текст напишу трохи з часом, як вільна годинка буде ::smoke::

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
krizis13
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 4535
Зарегистрирован: 05 окт 2012, 16:23
Откуда: Бахчисарай
Поблагодарили: 1 раз

Re: Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себ

Сообщение krizis13 »

А фото Себы с другой стороны?
Аватара пользователя
Manowar
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5866
Зарегистрирован: 13 июл 2012, 11:21
Откуда: Черноморск (Ильичёвск)
Благодарил (а): 357 раз
Поблагодарили: 230 раз

Re: Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себ

Сообщение Manowar »

Мутний писал(а):трохи приправлено Себензою
Знакомство с твоей Себой,заставило человека серьёзно задуматься над её приобретением, а конкретно слова"Охренительный нож,продам все свои и куплю большую"
If youre not into metal, you are not my friend )!(
моя инста https://www.instagram.com/manowar09/?hl=ru
Аватара пользователя
atan_illinois
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2654
Зарегистрирован: 18 янв 2012, 11:39
Откуда: Ильичевск
Контактная информация:

Re: Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себ

Сообщение atan_illinois »

ахаха)) так вот чьи это ножики)) у Андрея на канале видел)
В зловещем мраке далекого будущего есть лишь война.
Аватара пользователя
donderom
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 03 ноя 2012, 21:27
Откуда: Lviv

Re: Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себ

Сообщение donderom »

А что с себой? :shock:
Аватара пользователя
bhaad
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 379
Зарегистрирован: 11 ноя 2013, 22:40
Откуда: Київ
Контактная информация:

Re: Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себ

Сообщение bhaad »

пескоструй.
в глове моей опилки - не беда, потому-что я ,kjylbyrf? ,eufufu!!
Аватара пользователя
stilet
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 4904
Зарегистрирован: 23 авг 2008, 00:28
Откуда: Lvov
Благодарил (а): 473 раза
Поблагодарили: 942 раза
Контактная информация:

Re: Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себ

Сообщение stilet »

Побывали у меня в руках эти ножи, уже после переделки . Снял небольшое видео и сделал фото на память. Но я лицо незаинтересованное , поэтому на сим и ограничусь :=( .

Изображение

[youtube]http://youtube.com/watch?v=k3qI4dx3thI[/youtube]
"Никогда не спорьте с идиотами, они стащат вас на свой уровень и задавят опытом…" (Марк Твен)
Аватара пользователя
donderom
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 03 ноя 2012, 21:27
Откуда: Lviv

Re: Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себ

Сообщение donderom »

bhaad писал(а):пескоструй.
Я понял, я больше про участок ближе к клипсе который выделен на последнем фото.
Аватара пользователя
stilet
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 4904
Зарегистрирован: 23 авг 2008, 00:28
Откуда: Lvov
Благодарил (а): 473 раза
Поблагодарили: 942 раза
Контактная информация:

Re: Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себ

Сообщение stilet »

Скорее неудачное фото .
"Никогда не спорьте с идиотами, они стащат вас на свой уровень и задавят опытом…" (Марк Твен)
krizis13
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 4535
Зарегистрирован: 05 окт 2012, 16:23
Откуда: Бахчисарай
Поблагодарили: 1 раз

Re: Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себ

Сообщение krizis13 »

stilet писал(а):сделал фото на память.
фото офигенное rt24
Аватара пользователя
stilet
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 4904
Зарегистрирован: 23 авг 2008, 00:28
Откуда: Lvov
Благодарил (а): 473 раза
Поблагодарили: 942 раза
Контактная информация:

Re: Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себ

Сообщение stilet »

krizis13
На самом деле не очень, но времени мало было , что есть то есть :)(:? .
"Никогда не спорьте с идиотами, они стащат вас на свой уровень и задавят опытом…" (Марк Твен)
Аватара пользователя
himeraha
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3980
Зарегистрирован: 21 мар 2012, 16:41
Откуда: Киев
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себ

Сообщение himeraha »

так не все так жахливо,як казали)
Нож был настолько хорош, что его было совсем не жалко... (с)
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себ

Сообщение Мутний »

himeraha
всьому свій час, не смертельно прям, чи щоб розстроївся сильно, просто не те чого чекав :-D
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себ

Сообщение Мутний »

Банальна історія, як завжди винен інтернет, читав форум собі, нікого не чіпав. А тут окрім цікавих ноже, є ще й любителі похизуватися різними накладками, гріндами, клинками, спейсерами, анодуваннями і т.і., на своїх улюбленцях. Наче б то нічого особливого, але й собі почав подумувати, що можна прокачати.

Було варіантів не один, та вибрав Бона, так як один з улюблених Бенчів, але рідко на кишені буває. Виною тому об’ємні накладки, от і вирішив їх змінити і отримати ідеальний варіант.
Не довго думаючи звернувся до майстра, про якого не багато чув, але й поганого нічого не чув, кілька відео бачив. Виявляється не потрібно чекати ніяких черг і місяців роботи, кілька днів і все готово.
Та не готовий був зразу замовляти, фінанси вирішив назбирати, продав одного з ноже, ціну паралельно обговорили. Спочатку в районі 900 вона була, та ще грошей не отримав був, а потім отримав листа що й за 600 можна, акція типу) Ну поки все обговорили на 660 закінчили.
Попросив мене майстер до ноже покласти гроші і все те добро поїхало.

А тут вже почався цікавий етап. Просив зробити в ідеалі текстуровані накладки, та вибирати не довелося, тому гладенькі. Ну і щоб тонкі максимально та плоскі, як на 710, щоб на кишені місця мало займав. Став чекати результатів.

Вперше побачив результат на відео, ще в руках не тримав, виявилося накладки бочкоподібні, як і рідні. Після цього почалася коротка дискусія чому так вийшло. Чи я не зрозуміло пояснив, чи майстер по своєму зрозумів, чи по іншому він не вміє.
Але не все так просто, як здається, так як відповідь типу-вони такі як просили, чи майже такі, мені не зовсім зрозумілі були. Далі обговорення припинилося, так як в людини часу і нервів немає для цього і він мене забанив і не виходив на зв'язок. Хоча претензій, типу, вимагання грошей не було з мого боку, просто істинна причина цікавила виникнення ситуації.

Думаю почекаю, подивлюся що там приїде. В принципі різниця в товщині мінімальна, та хрін з нею. Якість виконання оцінити складно, так як мало маю з чім порівняти, але не вражає. Все досить змазано, в плані контурів, місцями накладка ширша за плашки. Під аксіс виборка теж не може похвалити охайністю й симетрією.
Ну хай спишемо це на відсутність норм обладнання і поспіх, так як 1-2 дні на роботу виділив майстер, ну і бюджетність. Але ж саме елементарне, отвори під гвинтики руків’я і там накосячить. Кожен отвір з різною глибиною, проти оригінальних накладок гвинтики менш виглядають і дуже слабо чіпляють різьбу. Тобто надійність конструкції страждає і шанс загубити гвинтики є.
Проти ножика від Сержанта, де накладки пласкі і текстуровані якраз, якість отриманого не зрівняти, по обробці, підгонці і т.і.. Так там весь ножик зроблений в ручну, а тут самі накладки.

Ще Себензу відпіскоструїти хотів, бо полірована була і слизька, разом з Боном поїхала й вона. Тут теж карусель вийшла, в принципі далеко не як в оригіналі, але щеплення краще стало, та схоже більш на анодування. Торкси не пам'ятаю точно в якому стані були, але щас пальцем трогаєш і відчуваються гострі краї зверху. Раніше розбирав і дискомфорту не було, все чітко і кліпсу не відкручував взагалі, двозначне враження.
Ну що ж, море нових вражень і емоцій отримав, досить захоплююча пригода, так сказати. Єдине шкода, що людина не розуміє різниці між ножичками, які до речі теж бувають різні, й працювати з ними по різному потрібно.

Так як хотілося від хорошого, ще кращого, а тут задоволений, що хоч все ціле приїхало)))

Аналогія в мене склалася з виконаною роботою тут одна. Майстер по заточці, працює за не дорого, вважає себе профі, точить десятками ножики-заробляє гроші. Все наче ж добре, де підвох запитаєте?
Та його якби й не має, коли річ про звичайних людей, а не ножеманів, коли значення саме деталі мають.
Так як заточка на точили влаштує, я так гадаю, тут мало кого з нас. А ситуація саме така, що цей заточний майстер бере і кухню дешеву, і складні із ринку, і Бенчі-Спаї, і Себензу, і кастоми, і все точить однаково, йому різниці немає. Скаже- вони ж ріжуть, значить гострі, точило це ж добре. Занавіс.

Все написане звісно повністю моє ІМХО і досить суб'єктивне :-D
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
stilet
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 4904
Зарегистрирован: 23 авг 2008, 00:28
Откуда: Lvov
Благодарил (а): 473 раза
Поблагодарили: 942 раза
Контактная информация:

Re: Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себ

Сообщение stilet »

Тобі би огляди писати :-D .
Аватара пользователя
donderom
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 03 ноя 2012, 21:27
Откуда: Lviv

Re: Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себ

Сообщение donderom »

Мутний писал(а):Далі обговорення припинилося, так як в людини часу і нервів немає для цього і він мене забанив і не виходив на зв'язок.
Так это ничего :) Зато по словам камрада Manowar он
на все свои работы делает пожизненную гарантию
. Ну и пусть игнорит, зато гарантия пожизненная! Крису Риву еще учиться и учиться дела вести ::()(!:
tsuru

Re: Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себ

Сообщение tsuru »

не, Тарас, и не проси, после твоих рецензий с тобой страшно дело иметь :-D
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себ

Сообщение Мутний »

просто вийшов на певний рівень і понижувати планку, з незрозумілих причин, не бачу сенсу. Є певний досвід й уявлення, от і питань часто багато, з кім мав справу вкурсі :)(:?
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
pr13s7
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2138
Зарегистрирован: 18 янв 2013, 10:12
Откуда: Киев
Благодарил (а): 58 раз
Поблагодарили: 56 раз

Re: Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себ

Сообщение pr13s7 »

Если честно както крайне удивлен подбным отзывом о работе мастера, сам с ним имел дело, заказывал пару клипс на свои ножи, никаких нареканий на работу и общение с мастером нет абсолютно. Прошу прощения если обижу, но скалыдвается впечатление, что заказчику захотелось идеальной работы за как можно более минимальные деньги :wink:

Интересно услышать тех кому мастер делал накладки на контего из титана, они их вроде как немало сделал.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себ

Сообщение Мутний »

ніхто не попереджав, що можна вибирати різні рівні якості, тобто робота по класах. Тому я по простоті душевній і гадав, що раз не було слів, можу так, а так не можу, то значить- можу.

Та й не змушував нікого до чогось, якби послугу я не надавав, а отримував, тому й питання є, а про багато очікував, вже й сам зрозумів :-D

Не говорю, що майстер роботу не виконав, накладки в мене є, але лежать окремо, а вдів рідні, там хоча б потаї під гвинтики потрібно доробити, щоб не розсипався ноже.

Хоча тисяч за три можливо б якість таки й інша була, але я вже не дізнаюся :smile:
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
krizis13
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 4535
Зарегистрирован: 05 окт 2012, 16:23
Откуда: Бахчисарай
Поблагодарили: 1 раз

Re: Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себ

Сообщение krizis13 »

Чета я думал будет Уууух! А тут "опыт , сын ошибок трудных" :=(
Аватара пользователя
Manowar
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5866
Зарегистрирован: 13 июл 2012, 11:21
Откуда: Черноморск (Ильичёвск)
Благодарил (а): 357 раз
Поблагодарили: 230 раз

Re: Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себ

Сообщение Manowar »

donderom
Я от своих слов и не отказываюсь, уверен,что и мастер тоже.Всегда идёт на контакт и без проблем переделывал, что не нравилось.И при чем здесь Крис?
pr13s7
Я своим доволен полность,получил то,что хотел.
О мастере могу отзываться только положительно.
Мутний
Тарас,может стоит отправить на переделку?
If youre not into metal, you are not my friend )!(
моя инста https://www.instagram.com/manowar09/?hl=ru
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себ

Сообщение Мутний »

Manowar
та ні, він же забанив контакти всі :-D
та й з готових, в які вкладено труд і час, мало смислу пиляти далі, вийде навряд щось хороше, тому колись, як буде настрій пограюся з ними.

Ну і не було пропозиції зробити саме так як хочу я.
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
donderom
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 03 ноя 2012, 21:27
Откуда: Lviv

Re: Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себ

Сообщение donderom »

pr13s7 писал(а): Интересно услышать тех кому мастер делал накладки на контего из титана, они их вроде как немало сделал.
Честно? Просто не хочется разводить всякого... Владельца контего мы уже слышали, почему Вы считаете что только одно мнение должно быть верным? Несколькими темами ниже уже возникал диссонанс. Маю много что сказать, просто не хочу разводить негатив, имеющий уши да услышит.
Проблемы есть, и их надо решать, а не "да мне пох я все делаю за пару часов". Т.к. этого пока не видать, то приходится создавать такие вот темы.
Аватара пользователя
Manowar
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5866
Зарегистрирован: 13 июл 2012, 11:21
Откуда: Черноморск (Ильичёвск)
Благодарил (а): 357 раз
Поблагодарили: 230 раз

Re: Створення ідеалу з BENCHMADE BONE COLLECTOR та трохи Себ

Сообщение Manowar »

Мутний писал(а):Ну і не було пропозиції зробити саме так як хочу я.
Ну это вообще странно,у менябыло все в точности,да наоборот :shock:
donderom
Так я и не говорю,и не счтаю,что мое мнение это верно,а все остальные пох.Писал же,что я остался доволен всеми работами и некоторыми не с первого раза,он исправлял то,что меня не устраивало.
donderom писал(а):Проблемы есть, и их надо решать
С этим согласен и опять же повторю,что человек их пытается решать и никогда не шёл в отказ.
If youre not into metal, you are not my friend )!(
моя инста https://www.instagram.com/manowar09/?hl=ru
Ответить

Вернуться в «Негативные отзывы о продавцах и покупателях»