Порадьте путьовий електронний штангенциркуль

Колісна, гусенична, літаюча, плаваюча та будь-яка інша техніка.
Аватара пользователя
AWAlone
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1115
Зарегистрирован: 01 авг 2013, 16:38
Откуда: Сумы
Благодарил (а): 231 раз
Поблагодарили: 118 раз

Re: Порадьте путьовий електронний штангенциркуль

Сообщение AWAlone »

в электронных единственное преимущество-возможность забить ноль в любом месте,и мерять потом исключительно погрешность
Аватара пользователя
vlodko_lviv
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1760
Зарегистрирован: 08 июл 2014, 19:52
Откуда: Львів
Благодарил (а): 123 раза
Поблагодарили: 122 раза

Re: Порадьте путьовий електронний штангенциркуль

Сообщение vlodko_lviv »

Придбав собі SHAHE, ось цей https://ru.aliexpress.com/item/Free-Shi ... Title=true. Ціна була 20.81 у.о., бо купував на день народження Аліекспресу. Доставка: 28 березня заплатив, а 12 квітня кур'єр привіз додому. Міряє чудово, не смикається як попередник. Але якесь дуже нестійке покриття буквально нігтем здирається.
Переміряв на кількох ножах зведення і був здивований: новий штангенциркуль наміряв на 0,1 мм більше ніж попередник...
MrRib
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 03 дек 2010, 02:20
Откуда: Харьков

Re: Порадьте путьовий електронний штангенциркуль

Сообщение MrRib »

vlodko_lviv писал(а):Порадьте путьовий електронний штангенциркуль. Я НЕ майстер, механік чи щось таке, для домашнього користування. Купив китайця, ніби показує, але постійно збивається 0, заміряєш один розмір, переходиш до іншого - збився. І так постійно, а воно бісить, сцуко! Чи може з наявним щось можна зробит щоб він не скакав як попечений в задницю. Наявний штангенциркуль ось такий:
Изображение
У меня год такой,ничего не сбивается,сравнивал показания с совдеповским микрометром,всё в норме.
Можно попробовать батарейку заменить.Когда то на мультитестере села батарейка и я долго не мог понять,почему он какую то хрень показывает.
Rothmanz
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 142
Зарегистрирован: 01 авг 2013, 22:03
Откуда: Львов

Re: Порадьте путьовий електронний штангенциркуль

Сообщение Rothmanz »

Недавно купил такой, польстился на низкую цену. 200грн. Думалось может все таки более-менее нормальный инструмент. Нет. Чудес на свете не бывает. Такого лайна я в руках ещё не держал. Жаль потраченных денег на все 100%. Рекомендую не покупать.
Аватара пользователя
AWAlone
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1115
Зарегистрирован: 01 авг 2013, 16:38
Откуда: Сумы
Благодарил (а): 231 раз
Поблагодарили: 118 раз

Re: Порадьте путьовий електронний штангенциркуль

Сообщение AWAlone »

Да ну,нормальный инструмент,не хуже "мелкотеховских"пользоваться тоже уметь надо-там все дело в том что рамку нельзя руками двигать при измерении,надо роликом пользоваться.А так точность в сотку +-,проверено микрометром :D
Аватара пользователя
vlodko_lviv
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1760
Зарегистрирован: 08 июл 2014, 19:52
Откуда: Львів
Благодарил (а): 123 раза
Поблагодарили: 122 раза

Re: Порадьте путьовий електронний штангенциркуль

Сообщение vlodko_lviv »

AWAlone
Та хоть роликом, хоть не роликом - пофіг, збивається. Тут причина в іншому: через невисоку вартість високий відсоток браку, вам повезло, а мені і Rothmanz - ні. От і все.
Аватара пользователя
AWAlone
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1115
Зарегистрирован: 01 авг 2013, 16:38
Откуда: Сумы
Благодарил (а): 231 раз
Поблагодарили: 118 раз

Re: Порадьте путьовий електронний штангенциркуль

Сообщение AWAlone »

vlodko_lviv
Ну я вообще не поклонник подобных вещей,это шеф приобрёл...Мне была интересна точность,я и проверил ::hi:::
Аватара пользователя
Кузьмич
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 8083
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 00:27
Откуда: Київ
Благодарил (а): 2075 раз
Поблагодарили: 1034 раза

Re: Порадьте путьовий електронний штангенциркуль

Сообщение Кузьмич »

Слідкую за темою, бо як вже писав, також треба (читати ХОЧУ :) ) електроний Ш., вже кілька разів майже купив... але щось зупиняло, це - "щось" - побоювання що буде якесь недосконале лай.., сподіваюсь зрозуміло. Шукав на Амазоні, бо дешевше ніж в Укр., та й якість вища ніж на Алі, але відгуки в ціновому діапазоні до 40 дол. (встановив собі плану у 1000 грн.) - 50/50 добре/погано, отже виходить лотерея так само як і з чистокровними китайціми :=( де відсоток непотріба, судячі з відгуків є надзвичайно виликим :=(
Одже є два варіанти:
1. В бюджеті - Fowler - $35, бюджетна модель від відомого бренду, але багато поганих відгуків :=(
2. Збільшити вдвічи бюджет до 90 дол. ::mg05:: ::mg05:: ::mg05:: тоді вже, сподіваюсь, придбати дійсно якісний Ш. - Mitutoyo або Starrett другий більш приваблює, бо регулярна ціна була вдвічі вища :-D
Чому питаю, бо з одного боку ризик купівлі неякісного Ш., а з іншого питання - а навішо платити більше ніж в два рази, за іграшку, бо Ш. шоб бавитись вдома, не для роботи, але хочу отримати точність вимірів...? Крім того тойже Fowler виробляє вимірювальні прилади за ціною у кілька тисяч, так невже він буду псувати репутацію лайном в бюджетному сегменті?
Що думає з приводу моєї ділеми, шановне панство?
Мова, це також наша зброя
Аватара пользователя
vlodko_lviv
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1760
Зарегистрирован: 08 июл 2014, 19:52
Откуда: Львів
Благодарил (а): 123 раза
Поблагодарили: 122 раза

Re: Порадьте путьовий електронний штангенциркуль

Сообщение vlodko_lviv »

Кузьмич
Я собі встановив планку в 30 у.о., тому мені простіше. Крім того, раніше я вже купував SHAHE, але кутомір для точилки. Та й тут люди радили його купити, тому й купив, дочекавшись акції. На Мітутойо таких акцій не буде, його в будь-якому випадку за 21 долар не купиш.
Ответить

Вернуться в «Авто, мото, вело»