Какие изменения ожидают автомобилистов

Колісна, гусенична, літаюча, плаваюча та будь-яка інша техніка.
Ответить
il coltello
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5598
Зарегистрирован: 02 фев 2010, 16:57
Откуда: Київ
Благодарил (а): 409 раз
Поблагодарили: 1255 раз

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение il coltello »

olegpan, до речі, хочу нагадати, що вже існує/існував подібний податок. Він стосувався авто дорожче одного мільйону, що на той момент становило більше 50 тис. Долларів. Зараз хочуть відкотити вартість менше, ніж 20 тисяч. Як думаєте, чому? На мою думку, тому, що авто дорожчими за 50 більше користуються корупціонери. 20 - можна заробити цілком законно, тому і хочуть ввести цей податок для тих, хто не відкрутиться. А ми будемо мати ситуацію, коли на дорогах різко зникнуть нові німецькі авто і хороші японці з французами. У наших реаліях, як завжди, треба просто подивитися, кому це вигідно. А владу я якраз тут не звинувачую, вона просто шалено шукає нові надходження до бюджету. І повторюся, особисто я був би не проти, але мене абсолютно не влаштовує ситуація, коли я майже впевнений, що нові надходження не будуть використані за призначенням.
Karl
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 27 янв 2017, 17:31
Откуда: UA Бахмут
Благодарил (а): 692 раза
Поблагодарили: 1303 раза
Контактная информация:

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение Karl »

il coltello писал(а): 19 май 2021, 13:57 Зараз хочуть відкотити вартість менше, ніж 20 тисяч. Як думаєте, чому?
звідки інфа? Дайте посилання на цю «одна бабка сказала»….
СМЕРТЬ РАШИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!
Аватара пользователя
olegpan
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 4657
Зарегистрирован: 22 дек 2010, 02:39
Откуда: Днепр
Благодарил (а): 891 раз
Поблагодарили: 1511 раз

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение olegpan »

il coltello, мы все коррупционеры :smile: Неужели никогда врачу деньги не давали или не сдавали ребенку "в фонд класса" или не оформляли покупку-продажу по низкой цене, чтобы меньше налогов платить?
Рыба гнилая вся - с головы до хвоста :-D

Я понимаю ваши эмоции, однако не вижу рационального выхода. Да, часть собранных налогов разворовывается и так будет и дальше. Но часть идет и по назначению - школы, больницы, дороги, армия наконец - да, все это не самое лучшее, но ведь есть.

Все равно эволюция идет и надо признать, что изменения к лучшему есть. К примеру, нет института БТИ, куда я не раз заносил "для вентиляции". И авто/мотоцикл - можно просто записаться в очередь и спокойно переоформить без всяких взяток или найма "бегунков". И загранпаспорт можно оформить никому не платя. И полиция уже не красуется огромными мордами, вымогая "десяточку".
Можно надеяться на "революцию" или "доброго царя", но это все ботва. Любой резкий передел власти приведет на вершину голодную босоту, которая начнет обычную цепочку обеспечения себя-детей-внуков и их внуков. Только эволюция что-то может менять к лучшему.
il coltello
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5598
Зарегистрирован: 02 фев 2010, 16:57
Откуда: Київ
Благодарил (а): 409 раз
Поблагодарили: 1255 раз

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение il coltello »

Karl, на попередній сторінці є ця інфа. Спитайте у того, хто іі виклав.
il coltello
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5598
Зарегистрирован: 02 фев 2010, 16:57
Откуда: Київ
Благодарил (а): 409 раз
Поблагодарили: 1255 раз

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение il coltello »

olegpan, фраза « «мы все коррупционеры» має скоріше філософський підтекст. І я вперше чую, що боротьба з корупцією полягає у введені нових податків.
Karl
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 27 янв 2017, 17:31
Откуда: UA Бахмут
Благодарил (а): 692 раза
Поблагодарили: 1303 раза
Контактная информация:

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение Karl »

il coltello писал(а): 19 май 2021, 14:17 Karl, на попередній сторінці є ця інфа. Спитайте у того, хто іі виклав.
я в нього також спитав.
Просто не треба мусувати балачки ні про що…
Принаймні, поки немає офіційної інфи про такий законопроект у ВР.
СМЕРТЬ РАШИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!
il coltello
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5598
Зарегистрирован: 02 фев 2010, 16:57
Откуда: Київ
Благодарил (а): 409 раз
Поблагодарили: 1255 раз

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение il coltello »

Karl, якщо Ви вважаєте це « балачками ні про що», можете не приймати в них участі. А ще, не вказуйте іншим, про що ім спілкуватися ::hi::: .
Karl
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 27 янв 2017, 17:31
Откуда: UA Бахмут
Благодарил (а): 692 раза
Поблагодарили: 1303 раза
Контактная информация:

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение Karl »

il coltello, Тобто, Ви визнаєте, що це скоріш за все балачки ні про що і продовжуєте вводити в оману співфорумчан? У вас тут місія така? Нащо набрасувати на вентілятор можливу брехню? Вам не соромно?
Я як раз буду приймати участь, доки буде лунати брехня-вкид можливо від відомої політсили….
Буде посилання на оф.інфу від ВР - інша справа.
Последний раз редактировалось Karl 19 май 2021, 15:24, всего редактировалось 1 раз.
СМЕРТЬ РАШИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!
7cross7
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2413
Зарегистрирован: 17 сен 2015, 16:01
Откуда: Ukraine
Благодарил (а): 725 раз
Поблагодарили: 641 раз

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение 7cross7 »

А еще 5% - бредовый налог в ПФ
il coltello
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5598
Зарегистрирован: 02 фев 2010, 16:57
Откуда: Київ
Благодарил (а): 409 раз
Поблагодарили: 1255 раз

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение il coltello »

Karl, судячи з усього, з першого разу до Вас не доходить :D .
Karl
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 27 янв 2017, 17:31
Откуда: UA Бахмут
Благодарил (а): 692 раза
Поблагодарили: 1303 раза
Контактная информация:

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение Karl »

il coltello, сподіваюсь, що Ви, нарешті, зрозуміли мій посил.
СМЕРТЬ РАШИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!
Аватара пользователя
Apostol
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3391
Зарегистрирован: 19 дек 2010, 14:30
Откуда: Днепропетровск
Благодарил (а): 232 раза
Поблагодарили: 1322 раза

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение Apostol »

olegpan писал(а): 19 май 2021, 11:08 Приезжайте в Днепр - тут уже по-полной нагибают за нарушения парковок. Штрафы, эвакуаторы - в ассортименте, куча инспекторов и т.п. Все уже сделано, хотя не скажу, что кто-то в восторге, кроме тех, кто с этого бабло гребет.
Это Вы про те парковки которые греют жопу лишь одному педерасту в нашем городе? :smile:
Когда одним махом стоимость эвакуатора с около 800 возрастает до 2000 с копейками, а обустройство парковок заканчивается лишь нанесением синей разметки. Причём уже добралось даже до микрорайонов. :smile: ()(!
Парковки в нашем городе это бич. Это не борьба за цивилизованность, это просто огромный сегмент на котором можно жирно поднять бабла. Потому что парковаться в городе тупо негде. Зато есть ямы по колено почти по всему городу. И нет веры что бабло за парковки уйдет хоть частично на обновление той инфраструктуры ()(!
Бедные активисты уже раз третий бодаются итдобиваются того что признают неправомерной цену на парковки в городе. Но один хер педики с планшетами бродят по всему городу и клепают пачками штрафы дабы заставить всех парковатьтна платных парковках и нести жидоборе денешку.
Простите наболело.
Karl
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 27 янв 2017, 17:31
Откуда: UA Бахмут
Благодарил (а): 692 раза
Поблагодарили: 1303 раза
Контактная информация:

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение Karl »

Давно ездил через Днепр и всегда удивлялся хреновым дорогам в таком мегаполисе. Оказывается воз и ныне там.
Позор местным властям. Даже в Полтаве уже сделали новую дорогу. Это был единственный населенный пункт, через транзит корого невозможно было ездить из Харькова на Киев. Полтаве помогла презовская стройка дорог. Днепру это не поможет….
СМЕРТЬ РАШИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!
Аватара пользователя
Bulat22
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1527
Зарегистрирован: 25 июн 2015, 08:47
Откуда: Kyiv
Благодарил (а): 282 раза
Поблагодарили: 607 раз

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение Bulat22 »

Apostol писал(а): 19 май 2021, 18:02 ...нести жидоборе денешку...
Він здається у вас все вже скупив, не знаю коли наїсться.
У Дніпро навіть не пускають літати авіакомпанії, які йому не належать.
Минулого місяця робив кілька рейсів із Запоріжжя, так ось приблизно 3/4 пасажирів приїхали з Дніпра, бо так виявляється набагато дешевше.
Аватара пользователя
Apostol
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3391
Зарегистрирован: 19 дек 2010, 14:30
Откуда: Днепропетровск
Благодарил (а): 232 раза
Поблагодарили: 1322 раза

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение Apostol »

Bulat22 писал(а): 19 май 2021, 19:03 Він здається у вас все вже скупив, не знаю коли наїсться.
Они никогда не нажрутся (((
Не сочтите за политический срач - эти черти сидели по заграницам и израилям всяким пока у власти были регионалы. И орали что при яныке не дают работать, ворьё и т.д.
В 14м отвоевали для каломойши администрацию с титушками и с тех пор присосались жестко к городу и сосут все соки как не в себя. ()(!
Простите что уже не по теме. Прекращаю
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10147
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1201 раз
Поблагодарили: 832 раза

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение Elpasohot »

Karl писал(а): 19 май 2021, 14:06
il coltello писал(а): 19 май 2021, 13:57 Зараз хочуть відкотити вартість менше, ніж 20 тисяч. Як думаєте, чому?
звідки інфа? Дайте посилання на цю «одна бабка сказала»….
Я так розумію,ще іде обговорення.Сума ще конкретно не ясна.Інформація як зараз кажуть від інсайдерів.Хочуть звичайно максимально знизити,але бояться щоб не було якогось бунту автомобілістів.Можу звичайно поритись в гуглі,пошукати інфу про цих 500 тис,але для чого?Тратити час? Я й без цього всьогу бачу що це влада профанів і ділетантів.
Для чого проводити дійсно реформи,а не замилювати очі? Займатись хоч якось модернізацією в економічній сфері,боротись з корупцією,створювати привабливі умови для інвесторів.Одна мегабанда під назвою митниця чого коштує,які там гроші на ліво йдуть.Не хочу тут розпинатись.Все одно зараз скажуть,влада робить що може.
Звичайно,казна пуста і набагато легше просто з людей вибивати гроші палкою.А мільйонні схеми в олігархів далі працюють та й нові вже теж по повні програмі приносять статки.
Последний раз редактировалось Elpasohot 19 май 2021, 21:08, всего редактировалось 1 раз.
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10147
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1201 раз
Поблагодарили: 832 раза

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение Elpasohot »

Ось ще одна "хороша" ініціатива.Я вже не знаю,чи вони курять чи просто хворі неадеквати :wink:
https://life.znaj.ua/379528-getmancev-v ... d-matracom
А ось про схеми нові.Влада не знає?)) Палкою вибивати гроші з простих людей все ж легше та безпечніше https://youtu.be/w15sT4g8p_g
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
VadimV
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 397
Зарегистрирован: 13 дек 2012, 12:36
Откуда: Krivoi Rog
Благодарил (а): 111 раз
Поблагодарили: 160 раз

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение VadimV »

Собираемость налогов всегда состояла из отбираемости у бедных и побираемости у богатых.
Karl
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 27 янв 2017, 17:31
Откуда: UA Бахмут
Благодарил (а): 692 раза
Поблагодарили: 1303 раза
Контактная информация:

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение Karl »

Дел
Последний раз редактировалось Karl 14 июл 2021, 13:42, всего редактировалось 1 раз.
СМЕРТЬ РАШИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!
Karl
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 27 янв 2017, 17:31
Откуда: UA Бахмут
Благодарил (а): 692 раза
Поблагодарили: 1303 раза
Контактная информация:

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение Karl »

Дел
Последний раз редактировалось Karl 14 июл 2021, 13:42, всего редактировалось 1 раз.
СМЕРТЬ РАШИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!
Аватара пользователя
olegpan
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 4657
Зарегистрирован: 22 дек 2010, 02:39
Откуда: Днепр
Благодарил (а): 891 раз
Поблагодарили: 1511 раз

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение olegpan »

Bulat22 писал(а): 19 май 2021, 19:03 Минулого місяця робив кілька рейсів із Запоріжжя, так ось приблизно 3/4 пасажирів приїхали з Дніпра, бо так виявляється набагато дешевше.
Так и есть. До пандемии я летал в отпуск 4-5 раз в год, летал с Запорожья, Харькова, Киева и даже Кривого Рога. Из родного Днепра летал последний раз в 2014 году - ибо тупо на одном билете 100-300 баксов разницы.
Гнилой клещ уже много лет как присосался к городу и никак не скопытится :)
Аватара пользователя
Bulat22
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1527
Зарегистрирован: 25 июн 2015, 08:47
Откуда: Kyiv
Благодарил (а): 282 раза
Поблагодарили: 607 раз

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение Bulat22 »

Щодо цього упиря навіть політичних суперечок не передбачається, бо українці його не люблять майже одностайно (ну хіба шо крім одного відомого коміка)))
А у мене ще й за Аеросвіт є рахунок...
Аватара пользователя
olegpan
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 4657
Зарегистрирован: 22 дек 2010, 02:39
Откуда: Днепр
Благодарил (а): 891 раз
Поблагодарили: 1511 раз

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение olegpan »

Да, персонаж патологически жадный и токсичный, каждую копейку загребает.

Честно говоря, я вообще к политике в чистом виде равнодушен. Это развлечение придумали паны для холопов, пусть друг другу чубы вырывают, а пан будет спокойно на это смотреть :smile:
Ни разу в жизни не ходил на выборы, текущий гарант выразил все предельно ясно.
https://youtu.be/pPGoxUwbLuI
Karl
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 27 янв 2017, 17:31
Откуда: UA Бахмут
Благодарил (а): 692 раза
Поблагодарили: 1303 раза
Контактная информация:

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение Karl »

Міністерство інфраструктури України запропонувало поетапну заборону ввезення та першої держреєстрації автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння (ДВЗ).

Так, відомство оприлюднило проєкт Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та проведення першої державної реєстрації транспортних засобів".

Цим документом передбачається запровадити поетапну заборону ввезення та першої державної реєстрації в Україні автомобілів з двигунами внутрішнього згорання, у тому числі і вироблених в Україні. Зокрема, пропонується заборона:

від 01.01.2027 вживаних автомобілів з дизельними двигунами внутрішнього згорання;
від 01.01.2030 нових автомобілів з дизельними двигунами внутрішнього згорання, а також вживаних і нових автомобілів з бензиновими двигунами внутрішнього згорання.

Заборона не буде поширюватися на автомобілі Збройних Сил України та інших військових формувань, автомобілі що використовуються фермерськими господарствами з метою їхнього використання поза межами автомобільних доріг загального користування під час ведення фермерського господарства та автомобілі, що набуваються у спадок, а також на автомобілі виготовлені до 01 січня 1981 року.

Як пояснюють у відомстві, законопроєкт розроблено з метою реалізації окремих положень Угоди про асоціацію з ЄС та Директиви 2009/33/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 23 квітня 2009 року "Щодо просування чистих та енергоефективних транспортних засобів автомобільного транспорту".
СМЕРТЬ РАШИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!
Аватара пользователя
Volos
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3108
Зарегистрирован: 15 фев 2010, 22:03
Откуда: Киев
Благодарил (а): 43 раза
Поблагодарили: 195 раз

Какие изменения ожидают автомобилистов

Сообщение Volos »

Ключевое тут "запропонувало"
Самий кращій ніж - це той який у мене буде наступним
Ответить

Вернуться в «Авто, мото, вело»