Запасне вело-кріплення ліхтарика.

Колісна, гусенична, літаюча, плаваюча та будь-яка інша техніка.
Ответить
Аватара пользователя
rw-odessa
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 850
Зарегистрирован: 03 мар 2009, 11:48
Откуда: Odessa
Благодарил (а): 9 раз
Поблагодарили: 9 раз
Контактная информация:

Запасне вело-кріплення ліхтарика.

Сообщение rw-odessa »

Таке наше життя, що часто необхідно мати не тільки основні предмети користування, а й ще і запасні. До того ж, запасні речі повинні бути більш надійними ніж основні, та напевне як найлегше, щоб не тягати за собою зайву вагу. Я вже дійшов до думки, що треба маті не тільки, запасній ліхтарик, батарейки, а ще, запасне кріплення ліхтарика для велосипеду. Навіщо запасне кріплення ліхтарика? По-перше основне досить часто ламається, тому що найчастіше пластикове, по-друге, я не завжди взагалі ставлю кріплення ліхтарика на кермо, особливо влітку, а ліхтарик на всяк випадок беру, а по-третє основне кріплення можу забути встановити. Тому і вирішив зробити запасне кріплення ліхтарика для велосипеду, але як об’єднати протиріччя - мала вага, міцність, надійність додавши від себе ще й простоту виготовлення? Підказка прийшла з досить несподіваного боку, якось на каналі Discovery побачив як виготовляють сані собачій упряжці, і тут стало все зрозуміло, хто бачив гадаю також здогадався, що вийшло, дивиться далі.

Изображение
збільшити

Изображение
збільшити

Кріплення виготовлено з пластини текстоліту товщиною 10 мм, товщина може бути будь якою, але на надмірно тонкій пластині важко кріпити ліхтарик. У точках торкання ліхтарика до пластини кріплення, та до руля відповідно, необхідно приклеїти якийсь не слизький матеріал, це важливо для нормального функціювання конструкції в цілому, я використав оборотну сторону лінолеуму, там спінений ПВХ.

Изображение
збільшити

Кріплення може встановлюватися на кермо у місцях діаметром від 25.4 мм до 45 мм, десь за 1..2 хвилини.
Изображение
збільшити

Не важив, але не більше 60 грамів з мотузкою.
Изображение
збільшити

Розумію вийшло не дуже естетично, але дешево, надійно та практично :)
"Чего же ты пугаешься? С человеком происходит то же, что и с деревом.
Чем настойчивее стремится он вверх, к свету, тем с большей силой устремляются корни его в глубь земли, вниз, во мрак – во зло."
Егор
Новичок
Новичок
Сообщения: 74
Зарегистрирован: 24 июн 2008, 23:46
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Запасне вело-кріплення ліхтарика.

Сообщение Егор »

очень даже rt24
Аватара пользователя
Lesnik
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 329
Зарегистрирован: 06 мар 2008, 23:27
Откуда: Kyiv
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 9 раз
Контактная информация:

Re: Запасне вело-кріплення ліхтарика.

Сообщение Lesnik »

тоже имеет право на жизнь :)
но я сколько креплений не пробовал...одно из самых удобных....вот....
легкие, не ломаются :-D скорость монтажа очень быстрая....можно установить любое количество, лишь бы фонарей хватило....
Изображение
И полетели ножи...
Ответить

Вернуться в «Авто, мото, вело»