Куплю Benchmade 550 Griptilian

Для створення тем про купівлю всіх категорій товарів. Нові користувачі можуть створювати теми.
Правила форума
Для створення тем про купівлю всіх категорій товарів. Нові користувачі можуть створювати теми.

Правила продажу у розділі "Продаж, купівля, обмін" знаходиться в этой теме. У разі невідповідності до правил, теми-порушники видаляються без попередження. Після продажу товару, не забудьте будь ласка, написати : ТЕМА ЗАКРИТА. ТОВАР КУПЛЕНО. Вдалих покупок!
Закрыто
Аватара пользователя
Mixaskin
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 143
Зарегистрирован: 11 сен 2022, 11:04
Откуда: М. Кам'янське
Благодарил (а): 433 раза
Поблагодарили: 175 раз

Куплю Benchmade 550 Griptilian

Сообщение Mixaskin »

Вітаю шановні!
Порадьте будь ласка, де купити Benchmade 550 Griptilian.
Якось магазини в Україні розчаровують по наявності...
Аватара пользователя
ЛешийЧ
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 692
Зарегистрирован: 07 июл 2013, 14:59
Откуда: Черновцы
Благодарил (а): 748 раз
Поблагодарили: 701 раз

Benchmade 550 Griptilian

Сообщение ЛешийЧ »

Вкажіть більше деталей - сталь наприклад, тип леза (комбо або плейн). Були 440С, 154 см, 30-ка, S90V, М4 і 20-ка (це ті, про які я знаю). Перші два варіанти - переважно ебей, а із 30-ю не дефіцит. М4 і 90 також не часті, з 20-кою було випущено достатньо.
Аватара пользователя
Mixaskin
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 143
Зарегистрирован: 11 сен 2022, 11:04
Откуда: М. Кам'янське
Благодарил (а): 433 раза
Поблагодарили: 175 раз

Benchmade 550 Griptilian

Сообщение Mixaskin »

ЛешийЧ, та ось звичайний гріп захотілося, хоча б з s30v
Изображение
А його ніде немає :-(
Та вихід знайшов таки. Відповім на своє питання, можливо для когось буде корисно, як вдалося:
Сьогодні цей ніж в Україну не відправляють (доставка з офсайту недоступна), також і з амазонів/єбеїв. Знайшов у Польщі, але купити неможна! Наш чудовий нацбанк заборонив будь які перекази закордон, від слова зовсім!
Благо, в мене є в Польщі друг, він там для мене купив цей ніж і відправив сюди Новою поштою, а гроші йому поїхали зі знайомою дівчиною, ось так зараз це працює.
Аватара пользователя
Himera
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2306
Зарегистрирован: 10 фев 2012, 23:22
Откуда: Київ
Благодарил (а): 299 раз
Поблагодарили: 443 раза

Куплю Benchmade 550 Griptilian

Сообщение Himera »

Mixaskin писал(а): 06 фев 2024, 21:46 Наш чудовий нацбанк заборонив будь які перекази закордон, від слова зовсім!
Звучить як якась маячня. Якщо продавець не відсилає напряму в Україну, для цього є послуги MEEST і NP Shopping. А щоб заблокували оплату картою за кордон... Ну навіть і не знаю. Уявляєте скільки зараз ми всього купуємо за кордоном? В тому числі і волонтери для ЗСУ?
Volodia
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 589
Зарегистрирован: 06 май 2021, 06:59
Откуда: Львів
Благодарил (а): 1887 раз
Поблагодарили: 229 раз

Куплю Benchmade 550 Griptilian

Сообщение Volodia »

Himera, тут мова іде про переказ грошей за кордон а не про оплату товарів за кордоном. Це зовсім різні речі.
Закрыто

Вернуться в «Куплю. Загальний для всіх категорій товарів.»