Радиоприемник

Електрична та електронна побутова техніка та прилади. Програми та програмне забезпечення.
Ответить
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10147
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1204 раза
Поблагодарили: 834 раза

Радиоприемник

Сообщение Elpasohot »

Martine писал(а): 12 окт 2022, 22:26 Отсутствие механических крутилок- сводит на нет все преимущества
Ви аналоговий старовір :-D
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10147
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1204 раза
Поблагодарили: 834 раза

Радиоприемник

Сообщение Elpasohot »

Кажуть що кращий з Retekess TP603,він же L-258

https://a.aliexpress.com/_mPXuIYk
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10147
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1204 раза
Поблагодарили: 834 раза

Радиоприемник

Сообщение Elpasohot »

Martine писал(а): 12 окт 2022, 22:26 . Я никогда не пойму всерьез приемник, без колесика валкодера.


Ось вам з крутилками)
https://a.aliexpress.com/_mL98FoY
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Аватара пользователя
Martine
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1346
Зарегистрирован: 27 июл 2013, 14:58
Откуда: Запорожье
Благодарил (а): 183 раза
Поблагодарили: 228 раз

Радиоприемник

Сообщение Martine »

Elpasohot писал(а): 13 окт 2022, 13:32 Ось вам з крутилками)
https://a.aliexpress.com/_mL98FoY
Дякую, але в мене є шо слухати. Доречі, МР3 яке не вміє перегортати папки- це як кассетний магнітофон з однією кассетою.
ВНИМАНИЕ! Заточка ножей и другого режущего инструмента это работа, требующая внимания и аккуратности. Можете считать, что нож во время заточки вас ненавидит и не упустит своего шанса поквитаться.
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10147
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1204 раза
Поблагодарили: 834 раза

Радиоприемник

Сообщение Elpasohot »

Дома у всіх є що слухати.Зі всіх більш подобаються ці маленькі приймачі які можна взяти будь куда з собою та покласти хоч в кишеню сорочки
Типа цього
https://a.aliexpress.com/_mKWwL2c
Последний раз редактировалось Elpasohot 13 окт 2022, 20:45, всего редактировалось 1 раз.
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Аватара пользователя
Martine
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1346
Зарегистрирован: 27 июл 2013, 14:58
Откуда: Запорожье
Благодарил (а): 183 раза
Поблагодарили: 228 раз

Радиоприемник

Сообщение Martine »

Elpasohot писал(а): 13 окт 2022, 20:20 Дома у всіх є що слухати.Зі всіх більш подобаються ці маленькі приймачі які можна взяти будь куда з собою та покласти хоч в кишеню сорочки
Tecsun PL310 ET- наше все. Огромным плюсом есть питание АА. Во время моего морского отдыха, ему одного заряда аккумуляторов Eneloop в легкую хватает на 2 недели работы. Приемник выключается только когда я сплю или купаюсь в море (хотя частенько остается включеным), остальное время работает.
По реальному времени работы на одном заряде батарей, он вне конкуренции.
ВНИМАНИЕ! Заточка ножей и другого режущего инструмента это работа, требующая внимания и аккуратности. Можете считать, что нож во время заточки вас ненавидит и не упустит своего шанса поквитаться.
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10147
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1204 раза
Поблагодарили: 834 раза

Радиоприемник

Сообщение Elpasohot »

Може він і кращий.Просто здивувався,навіть дивлячись на ютубі чути що є баси(якщо можна це слово застосувати до приймача) в цих двох моделях Retekess V115 та TR603.В них крім динаміка стоїть якась мембрана.
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Аватара пользователя
Martine
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1346
Зарегистрирован: 27 июл 2013, 14:58
Откуда: Запорожье
Благодарил (а): 183 раза
Поблагодарили: 228 раз

Радиоприемник

Сообщение Martine »

Elpasohot писал(а): 13 окт 2022, 20:55 Просто здивувався,навіть дивлячись на ютубі чути що є баси(якщо можна це слово застосувати до приймача) в цих двох моделях Retekess V115 та TR603.В них крім динаміка стоїть якась мембрана.
Я Вас умоляю... Ну какие басы в карманном приемнике с пластиковым корпусом? Разница может и есть, но она условная. Если говорить о разнице в звуке, то она начинается уже с 880-го Tecsun-а. Там да, разница есть, так у него и габариты в два раза больше.
ВНИМАНИЕ! Заточка ножей и другого режущего инструмента это работа, требующая внимания и аккуратности. Можете считать, что нож во время заточки вас ненавидит и не упустит своего шанса поквитаться.
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10147
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1204 раза
Поблагодарили: 834 раза

Радиоприемник

Сообщение Elpasohot »

Та ясно,баси можна сказати умовно. Мав на увазі,як для цих не великих габаритів то нормальний звук
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Аватара пользователя
Martine
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1346
Зарегистрирован: 27 июл 2013, 14:58
Откуда: Запорожье
Благодарил (а): 183 раза
Поблагодарили: 228 раз

Радиоприемник

Сообщение Martine »

Elpasohot писал(а): 12 окт 2022, 20:07 Порівняння Retekess та Tecsun


Текстовая ссылка на видео - https://youtu.be/Te-D0oQJNpc
Начинаю готовить подарки к НГ. Повелся на рекламу, купил внучке Retekess V115 и не пожалел.
Как по мне, Теcsun PL-310ET выигрывает у Retekess V115 в первую возможностью автономной работы в течении 10 дней и более на доступном питании АА. Так же наличием колесика валкодера, что дает возможность просто побродить по волнам.
Для людей, которым радио второстепенно - конечно лучше брать Retekess V115, но помните о необходимости ежедневной дозарядки как и смартфон. Признаюсь, за день мне не удалось посадить батарею Retekess V115, но это пока она новая.
Вообщем для внучки самое то, мне не очень.
ВНИМАНИЕ! Заточка ножей и другого режущего инструмента это работа, требующая внимания и аккуратности. Можете считать, что нож во время заточки вас ненавидит и не упустит своего шанса поквитаться.
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10147
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1204 раза
Поблагодарили: 834 раза

Радиоприемник

Сообщение Elpasohot »

Тут якийсь новий з'явився.Габаритний.Купа налаштувань,валкодер,але 6 ААА(((
https://youtu.be/FMWAebbOrvo
Взагалі,на цьому каналі багато оглядів на різні приймачі.
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Аватара пользователя
Nerv
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 9058
Зарегистрирован: 09 окт 2009, 09:44
Откуда: Киев
Благодарил (а): 2931 раз
Поблагодарили: 1358 раз

Радиоприемник

Сообщение Nerv »

Martine писал(а): 03 дек 2022, 10:58 Retekess V115
маю такого. Купив бо інші з нормальних в Україні вже розібрали. Зараз і його в продажу не густо. Вмикаю лише коли нема світла. Тобно на 5 годин вистачає. На АА мабудь добре, але цей зможе працювати від повербанка
Carpe diem
Аватара пользователя
i-mik
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2365
Зарегистрирован: 01 сен 2010, 00:59
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 85 раз
Поблагодарили: 207 раз

Радиоприемник

Сообщение i-mik »

Nerv писал(а): 03 дек 2022, 17:34
Martine писал(а): 03 дек 2022, 10:58 Retekess V115
маю такого. Купив бо інші з нормальних в Україні вже розібрали. Зараз і його в продажу не густо. Вмикаю лише коли нема світла. Тобно на 5 годин вистачає. На АА мабудь добре, але цей зможе працювати від повербанка
Вітаю!
А які вважаєте "нормальними" радіоприймачі, які вже розібрали?
Можливо - колись з'являться й у нас!
Best regards
Не бійся, а бийся!
Аватара пользователя
Ramok
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 7288
Зарегистрирован: 18 апр 2013, 11:19
Откуда: Чернігів
Благодарил (а): 4623 раза
Поблагодарили: 5480 раз

Радиоприемник

Сообщение Ramok »

Nerv, у мене на двох АА roberts вже два місяці в день по 3-5 годин говорить без заміни батарейок. Правда до якості звуку не скажу, слухаємо тільки новини.
Traditional knives... I have time to open my knife, I don't need to kill anybody with it. (Tony Bose)
Аватара пользователя
Martine
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1346
Зарегистрирован: 27 июл 2013, 14:58
Откуда: Запорожье
Благодарил (а): 183 раза
Поблагодарили: 228 раз

Радиоприемник

Сообщение Martine »

Nerv писал(а): 03 дек 2022, 17:34 На АА мабудь добре, але цей зможе працювати від повербанка
Tecsun PL-310 то же может работать от повербанки, хотя в жизни ни разу не пригодилось. Кстати, практически у всех Тексанов есть разъем мини ЮСБ, так что все могут работать или заряжаться от повербанка или обычной зарядки.
ВНИМАНИЕ! Заточка ножей и другого режущего инструмента это работа, требующая внимания и аккуратности. Можете считать, что нож во время заточки вас ненавидит и не упустит своего шанса поквитаться.
Аватара пользователя
Martine
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1346
Зарегистрирован: 27 июл 2013, 14:58
Откуда: Запорожье
Благодарил (а): 183 раза
Поблагодарили: 228 раз

Радиоприемник

Сообщение Martine »

Elpasohot писал(а): 03 дек 2022, 11:14 Тут якийсь новий з'явився.Габаритний.Купа налаштувань,валкодер,але 6 ААА(((
https://youtu.be/FMWAebbOrvo
Взагалі,на цьому каналі багато оглядів на різні приймачі.
Как бы не такой уж и новый. В Ютубе есть на него обзоры еще с 2011 года, только без цифры 2 в номере модели. Но у этого приемника есть маленький нюансик. Вы цену на него видели?
ВНИМАНИЕ! Заточка ножей и другого режущего инструмента это работа, требующая внимания и аккуратности. Можете считать, что нож во время заточки вас ненавидит и не упустит своего шанса поквитаться.
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10147
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1204 раза
Поблагодарили: 834 раза

Радиоприемник

Сообщение Elpasohot »

Не дуже цікаво було ціну дивитись,як тільки побачив що працює аж на 6 АА.Раніше попався цей обзорщик,якось загорівся цими Retekess,вже почав вибирати яку модель прикупити.Але потім зрозумів,не потрібні мені такі приймачі.Купа і купа налаштувань,функцій,не зрозумілі для мене частоти,радіотерміни.Це мабуть треба бути в темі,фанатом.Та й радіо слухаю тільки коли вирубають світло.Зрозумів що мені вистачає звичайного FM.І не буду я колупатись в цих налаштуваннях та різноманітних діапазонах.Так що заспокоївся та не став купувати.Якось так.Хоча ці приймачі прикольні.
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Аватара пользователя
Nerv
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 9058
Зарегистрирован: 09 окт 2009, 09:44
Откуда: Киев
Благодарил (а): 2931 раз
Поблагодарили: 1358 раз

Радиоприемник

Сообщение Nerv »

i-mik писал(а): 03 дек 2022, 18:50 А які вважаєте "нормальними" радіоприймачі, які вже розібрали?
я зовсім не спец. покурив цю тему і хотів Теcsun PL-310ET. але їх в Україні вже не було. принаймі не знайшов. потім по рекламі з цієї теми хотів інший Retekess. ні, дурні ціни були...
подивився на Алі Теcsun PL-310ET. написали що доїде в середені січня. але ж жити треба зараз. взяв на промі Retekess V115. вчора на прохання співробітника дивився - на промі вже недоступні. на ОЛХ є але значно дорожче, ніж я взяв 2 тиждня тому
можливо десь через тиждень закажу на Алі Теcsun PL-310ET. не люблю заказувати на чорну п'ятницю
Carpe diem
Karl
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 27 янв 2017, 17:31
Откуда: UA Бахмут
Благодарил (а): 692 раза
Поблагодарили: 1303 раза
Контактная информация:

Радиоприемник

Сообщение Karl »

О, знайшов у родичів в закромах :-D
Малюк на 18650 rt24

Изображение
Изображение
СМЕРТЬ РАШИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!
Аватара пользователя
tarkus
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2991
Зарегистрирован: 11 апр 2015, 20:20
Откуда: Полтава
Поблагодарили: 1184 раза

Радиоприемник

Сообщение tarkus »

Nerv, а чи потрібен радіоприймач?
Начитався тут, знайшов та ввімкнув Roberts R309.
На середніх та довгих – порожньо.
На коротких – станцій дуже мало, працюють, мабуть, по годині на добу, тож розклад їх робіт знати треба.
А на FM – станцій повно, і звучання відмінне.

Тому знайшов ще й кнопкофон Philips Xenium – у ньому FM-радіо на внутрішній антені без навушників грає, ще й акумулятор 3100 mA/h. Тепер це радіоприймач з функцією телефону.
Аватара пользователя
i-mik
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2365
Зарегистрирован: 01 сен 2010, 00:59
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 85 раз
Поблагодарили: 207 раз

Радиоприемник

Сообщение i-mik »

Якщо таки станеться блекаут - першими поляжуть станції FM діапазону. Хоча б тому, що вони всі комерційні. І їм живлення, скоріш за все, не буде поставляться як об'єктам критичної інфраструктури. Мені так здається.
Вони працюють на значно коротшій відстані порівняно з середнім та довгим діапазонами. Це очевидно.
Можливо - уряд зможе розпочати більш регулярні віщання на середніх чи довгих хвилях. Але це не точно)
Може статися, що радіо залишиться единим каналом комунікації на деякий час.
Best regards
Не бійся, а бийся!
Аватара пользователя
i-mik
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2365
Зарегистрирован: 01 сен 2010, 00:59
Откуда: Полтава
Благодарил (а): 85 раз
Поблагодарили: 207 раз

Радиоприемник

Сообщение i-mik »

Elpasohot писал(а): 03 дек 2022, 20:40 Не дуже цікаво було ціну дивитись,як тільки побачив що працює аж на 6 АА.Раніше попався цей обзорщик,якось загорівся цими Retekess,вже почав вибирати яку модель прикупити.Але потім зрозумів,не потрібні мені такі приймачі.Купа і купа налаштувань,функцій,не зрозумілі для мене частоти,радіотерміни.Це мабуть треба бути в темі,фанатом.Та й радіо слухаю тільки коли вирубають світло.Зрозумів що мені вистачає звичайного FM.І не буду я колупатись в цих налаштуваннях та різноманітних діапазонах.Так що заспокоївся та не став купувати.Якось так.Хоча ці приймачі прикольні.
Насправді, живлення того приймача від 4 (чотирьох, це точна цифра) АА елементів.
Best regards
Не бійся, а бийся!
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10147
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1204 раза
Поблагодарили: 834 раза

Радиоприемник

Сообщение Elpasohot »

.
Последний раз редактировалось Elpasohot 03 дек 2022, 23:55, всего редактировалось 1 раз.
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Аватара пользователя
tarkus
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2991
Зарегистрирован: 11 апр 2015, 20:20
Откуда: Полтава
Поблагодарили: 1184 раза

Радиоприемник

Сообщение tarkus »

i-mik писал(а): 03 дек 2022, 23:40 поляжуть станції FM діапазону. Хоча б тому, що вони всі комерційні
У Полтаві є "Промінь", "Україна", "НВ".
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10147
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1204 раза
Поблагодарили: 834 раза

Радиоприемник

Сообщение Elpasohot »

i-mik писал(а): 03 дек 2022, 23:43 живлення того приймача від 4
Помилився.В мене на 2шт. 18650.Працює довго.
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Ответить

Вернуться в «Побутова техніка та електроніка»