Однорука бензопилка

Электрическая и электронная бытовая техника и приборы. Программы и программное обеспечение.
Ответить
il coltello
Старожил
Старожил
Благодарил (а): 5 раз

Однорука бензопилка

Сообщение il coltello »

Не знайшов на форумі теми про бензопили. Це, звичайно, трохи дивно для любителів різати, бо, як на мене, бензопилка - це цілком логічне продовження теми ножа :).
Отже. Є у мене гарна бензинова пилка Husqvarna 576XP - апарат надійний, продуктивний і гарно ріже. Та з часом, виявив у неї одну незручність, що вже стала докучати - важкувата. Все-таки майже 7 кг забагато для довгого користування дядьком, який весь час оминав зали для качків, вважаючи проведений там час марнотратством :-D . А спроби щось різати нею, сидячи на гілляці чи стоячи на драбині - така собі утіха. Отже стала потреба у чомусь легшому та однорукого способу використання. Я спробував вирішити проблему купівлею висоторізу, але тут зробив дві помилки. По-перше, купив дешевий варіант - Ikra - німецька задумка, китайська реалізація. Мій вердикт - викинуті гроші. По-друге, сама концепція висоторізу-бензопилки - недолуга. Бо драбина і лазання по дереву: все-таки виявилося мало більш практичний і зручний результат. Таким чином, треба просто мати бензопилку: меншу та легшу за звичайну, але надійного бренду, бо, при малих вазі та масі, дуже важлива якість пилки.
Зрештою, цю тему я створив сподіваючись, може хтось цікавився подібними пилками раніше. З того, що я трохи почитав, основні претенденти виглядають так:
Husqvarna Т525 - дорога і у нас не продається. Т435 - більше 4 кг, отже, важкувата.
Stihl - 193/4/201Т - непогані варіанти - дорогуваті.
Hitachi CS33ET - дуже подобається, але, знову ж таки, 4 кг.
Oleo-Mac GST 250 - 2,7 кг, дизайн від самого атель'є Джуджаро :smile: . Італія - якесь у мене все-таки упереджене ставлення до італійської техніки.

Чи все-таки ECHO CS2511TES? Японія. Найлегша з усіх - 2,5 кг, але достойно потужна.

Може у когось є якісь думки? І раптом хтось з форумчан має до цих брендів відношення, а, отже, і можливість для зниження ціни :).
Мутний
Старожил
Старожил
Благодарил (а): 4 раза

Однорука бензопилка

Сообщение Мутний »

il coltello писал(а):
01 авг 2020, 20:45
Oleo-Mac
про цю модель нічого сказати не можу, але в цілому, для дому, ресурсу і якості із запасом, а обслуговувати доведеться любу. А по тримерах в простих користувачів їх спарта взагалі найпоширеніша в населення роками без обслуговування.
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
tarkus
Наш человек
Наш человек

Однорука бензопилка

Сообщение tarkus »

Текстовая ссылка на видео - https://youtu.be/E0OQ5H3C1Yw
il coltello
Старожил
Старожил
Благодарил (а): 5 раз

Однорука бензопилка

Сообщение il coltello »

GTA 26 розглядаю, як допоміжний інструмент. Він для зовсім тонких гілок, які простіше секатором зрізати. Плюс гемороітися із зарядками: акумулятора (іде в комплекті лише один) надовго не вистачає. Та й ціна майже п‘ять тисяч. Доложити ще стільки і вже Oleo-Mak чи Echo купляти можна.
Ответить

Вернуться в «Бытовая техника и электроника»