Чи є на форумі власники Zero Tolerance 0770?

Обговорення та питання про ножі Kershaw и ZT
Ответить
Аватара пользователя
baga
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 426
Зарегистрирован: 18 окт 2007, 08:22
Откуда: Кропивницький, Україна
Поблагодарили: 2 раза

Чи є на форумі власники Zero Tolerance 0770?

Сообщение baga »

Придивляюся собі на НГ подарунок, сподобалася Зіна 0770. Фото подивився, ціна як на мене досить прийнятна http://x-gear.com.ua/product/zero-tolerance-0770

З плюсів бачу:
1. Хороші матеріали
2. Тонкий і легкий (106 грамів)
3. Кліпса яка дозволяє ножу глибоко ховатися в кишеню
4. Відсутність шпенька
5. Не дрібна фурнітура (на Другому композитному собаці болтики були вже надто тендітні)
6. Подобається візуально

З мінусів:
Недостатня кількість відгуків реальних користувачів. А раптом там під накладками якась кака типу ослабленої конструкції. Ніколи не користувався ножем з асістом, тож не знаю, як воно. Та і про сталь якось все туманно у виконанні Кершо.

Я розумію, що ніж 2013 року, тож користувачів не надто багато, але все ж прошу відгукнутися.
Кожній тварі - по харі!
Аватара пользователя
baga
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 426
Зарегистрирован: 18 окт 2007, 08:22
Откуда: Кропивницький, Україна
Поблагодарили: 2 раза

Re: Чи є на форумі власники Zero Tolerance 0770?

Сообщение baga »

http://www.youtube.com/watch?v=Ndp6dr5AvYQ

Знайшов відео з розборкою ножа і видаленням спідсейфа. Що радує, так це наявність на клинку отвора для кульки лайнера, яка фіксує ніж у закритому стані. Знаходив інформацію, що на деяких моделях Кершо/ЗТ цей отвір відсутній і клинок у закритому стані фіксується лише пружиною спідсейфа. У 0770 "допоміжник відкриванню" можна спокійно викинути (якщо напрягає) або не заморочуватися у випадку поломки пружини із гарантійним ремонтом. Ніж цілком пристойно фліпує без спідсейфа. Також більш менш зрозумілою стала причина малої ваги ножа - плашок всього півтори :D
Кожній тварі - по харі!
Вадим1988
Новичок
Новичок
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 01 янв 2014, 09:52
Откуда: Полтава

Re: Чи є на форумі власники Zero Tolerance 0770?

Сообщение Вадим1988 »

З Новим роком. Вчора тримав у руках цей ніж. Враження найприємніші, це перший ніж від zt, яким можна різати, а не лякати зовнішнім виглядом. На Ваше запитання щодо міцності конструкції можу відповісти, що ніяких висверлювань для облегшення там немає, там повністю алюмінієве руківя, в яке вставлені лайнери (до речі також немалої товщини). Загалом щодо міцності конструкції можете не хвилюватись, все зроблено в найкращих традиціях ZT, якість обробки теж на високому рівні. А ось геометрія клинка заслуговує окремої похвали: доволі непогана сталь, різуча геометрія та неломовите зведення спусків (якщо память не підводе 0,5-0,6), а також не дивлячись на свій незначний розмір він має таку саму довжину ріжучої кромки, як і Endura (а ендура вважається доволі немаленьким складником). Єдине на що треба звернути увагу, це те що ніж не розрахований на людей з великою рукою, наприклад: якщо Вам руківя тієї ж криси лягає в руку впритул то ZT 0770 Вам не підійде.
Ответить

Вернуться в «Kershaw&ZT»