ОТК Шатун

Всі питання щодо ножів, їх експлуатації та обслуговування
Ответить
Аватара пользователя
O.Phesun
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 6402
Зарегистрирован: 27 сен 2017, 10:04
Откуда: Буча
Благодарил (а): 170 раз
Поблагодарили: 331 раз

ОТК Шатун

Сообщение O.Phesun »

Вітаю. Хотілося б почути думки про відеотести ножів з цього канала .
Приклад відеотестів https://www.youtube.com/watch?v=Ei4gSljEDn0
Третій день передивляюсь його ролики і не можу скласти враження до купи.
Його тести поопускали багатьох ножеробних майстерень і ножеробів рф, та й світові марки не похвалив)
Шо цікаво, те що кілька відомих марок взагалі осміяні і на вигляд цілком заслужено.
Мужик перевіряє термічку і показує, що у багатьох вона далеко не така, як заявлена.
Хорошим результатом він важає від 40 різов войлочного рулона.. для коротких клинків 30 різів..
Буває прямо каже як китайці побивають дорогі ножі ручної роботи,.як тут https://www.youtube.com/watch?v=5bov8LgugQM
Після деяких роликів хочется й собі схватить валянок і порізать його для тестів)
під усіма роликами більшість відгуків схвальних..

китаєць за 2000 р побив руский булат за 12000 р https://www.youtube.com/watch?v=GSenHSMjcgU

Штук 5 роликів присвячено отгавкуванню од претензій виробників в необ'єктивності.
О. О. Phesun ::hi:::
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: ОТК Шатун

Сообщение Мутний »

навіть не дивився, ще, звісно все в тестах суб'єктивно, особливо для того кому то не вигідно, а наскільки інформативно для нас - теж питання. Тому хто тестить звісно користь і наглядність і досвід все то дає, інфу для думок, а просто глядачам, навряд, щоб більше за - цим ножем хліб різати краще, чім отим. Тобто як результати перенести в життєві, тобто побутові, реалії, що воно нам дає і скільки?

По факту ми просто маємо 1 конкретний ніж, з певним кутом і якістю загострення, з певною геометрією, який ріже по якихось визначених критеріях і умовах, якийсь заданий матеріал. Гадаю не більше)
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
O.Phesun
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 6402
Зарегистрирован: 27 сен 2017, 10:04
Откуда: Буча
Благодарил (а): 170 раз
Поблагодарили: 331 раз

Re: ОТК Шатун

Сообщение O.Phesun »

ну так виявляєтся багато ножів ріжуть тільки перші 10 хвилин).. ладно якщо 10 доларові... а коли 150 доларові і вище не ріжуть ? я б розстроївся..
Сидить такий власник ножа від чебуркова або маслєннікова.. довольний..порізав неділю бутери.. наточив і думає, шо всі ножі такі або гірші... а тут на відео йому показують, шо ганза китайська ріже краще за його дорогущий ніж...
О. О. Phesun ::hi:::
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: ОТК Шатун

Сообщение Мутний »

та то я й так знаю, що Ганзо й консерви не так страшно відкривати і з всім іншим справляється, а в дорогих і слесарка і заточка і замок і гвинти і ТО - нічим особливо не можуть похвалитися, більш для понтів розраховані, а не реального поюзу, тому нічим кращим і не виділяються. В них ніші різні, навіть цілі)

Але якщо не залазити на форуми, люди й користуються спокійно бюджетними ноже й горя не знають, а тут голова болить, що купить, що продать, куди в ремонт здать, чи загострить)
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
O.Phesun
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 6402
Зарегистрирован: 27 сен 2017, 10:04
Откуда: Буча
Благодарил (а): 170 раз
Поблагодарили: 331 раз

Re: ОТК Шатун

Сообщение O.Phesun »

ну так от Шатун і дорікає виробникам, шо вони необоснавані ціни ломлять з трудящихся оленєводов і кабанорізов)) .. йому за це навіть погрожували)
О. О. Phesun ::hi:::
Аватара пользователя
пгупгу
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 1440
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 00:29
Откуда: Рівне
Благодарил (а): 19 раз
Поблагодарили: 69 раз
Контактная информация:

Re: ОТК Шатун

Сообщение пгупгу »

Дядько не складає враження ерудованого і інтелігентного спеціаліста. Якість його заточки, повторюваність результату заточки, обрання обєктів дослідження, мета взагалі всього цього дійства і подача матеріала у мене викликає зауваження. Мені не подобається.
Той самий Лукінов в рази системніше і до того ж веселіше. Словак отой з тормеком викликає повагу, а цей...
Аватара пользователя
O.Phesun
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 6402
Зарегистрирован: 27 сен 2017, 10:04
Откуда: Буча
Благодарил (а): 170 раз
Поблагодарили: 331 раз

Re: ОТК Шатун

Сообщение O.Phesun »

В ютубі його заточку хвалять,.. а чим не подобаєтся його заточка?
так да.. він так і каже, що він практик і в теорію особо не лізе..
помоєму він особо і не одбирає об'єкти.. йому присилають ножі власники і просять потестить..це й підкупає.. що не схоже на замовлені тести...
О. О. Phesun ::hi:::
Аватара пользователя
пгупгу
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 1440
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 00:29
Откуда: Рівне
Благодарил (а): 19 раз
Поблагодарили: 69 раз
Контактная информация:

Re: ОТК Шатун

Сообщение пгупгу »

"В ютубі його заточку хвалять,.. а чим не подобаєтся його заточка?"
Тут важко відповісти. Я дивлюся по тих людях яким точу я. Приноситься такий хлам, яким до останнього користуються, і кажуть "воно ще ріже, треба підправити", що я розумію, що моє розуміння і їхнє - це різні речі. Що там хто в ютюбі хвалить і за якими критеріями - хз. Мені просто цей дядько не подобається. не знаю чому.
Аватара пользователя
O.Phesun
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 6402
Зарегистрирован: 27 сен 2017, 10:04
Откуда: Буча
Благодарил (а): 170 раз
Поблагодарили: 331 раз

Re: ОТК Шатун

Сообщение O.Phesun »

пгупгу писал(а):"В ютубі його заточку хвалять,.. а чим не подобаєтся його заточка?"
Тут важко відповісти. Я дивлюся по тих людях яким точу я. Приноситься такий хлам, яким до останнього користуються, і кажуть "воно ще ріже, треба підправити", що я розумію, що моє розуміння і їхнє - це різні речі. Що там хто в ютюбі хвалить і за якими критеріями - хз. Мені просто цей дядько не подобається. не знаю чому.
Ви навєрно не бачили, як він смієтся з ножів Русского булата і Маслєннікова).. мені сподобалось. Є у дядька почуття гумору .. і є за шо сміятся над тими ножами.
О. О. Phesun ::hi:::
Аватара пользователя
Weltkind
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 714
Зарегистрирован: 09 янв 2013, 18:08
Откуда: Мариуполь
Благодарил (а): 16 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: ОТК Шатун

Сообщение Weltkind »

Я думал эта тема перегорела и забылась еще год назад, ан-не тут то было.
Ни один добрый поступок не останется безнаказанным.
Аватара пользователя
O.Phesun
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 6402
Зарегистрирован: 27 сен 2017, 10:04
Откуда: Буча
Благодарил (а): 170 раз
Поблагодарили: 331 раз

Re: ОТК Шатун

Сообщение O.Phesun »

я в пошуку нічого не знаходжу по назві канала.. хоча не понятно шо забивать в пошук..
О. О. Phesun ::hi:::
Аватара пользователя
Martine
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1344
Зарегистрирован: 27 июл 2013, 14:58
Откуда: Запорожье
Благодарил (а): 182 раза
Поблагодарили: 228 раз

Re: ОТК Шатун

Сообщение Martine »

С чем-то согласен, с чем-то нет. После теста канцелярского ножа, перестал смотреть.
Слишком много от него видео, на все не хватает времени.
ВНИМАНИЕ! Заточка ножей и другого режущего инструмента это работа, требующая внимания и аккуратности. Можете считать, что нож во время заточки вас ненавидит и не упустит своего шанса поквитаться.
Аватара пользователя
O.Phesun
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 6402
Зарегистрирован: 27 сен 2017, 10:04
Откуда: Буча
Благодарил (а): 170 раз
Поблагодарили: 331 раз

Re: ОТК Шатун

Сообщение O.Phesun »

Martine писал(а):С чем-то согласен, с чем-то нет. После теста канцелярского ножа, перестал смотреть.
Слишком много от него видео, на все не хватает времени.
він не тестить канцелярський ніж.. він використовує його як еталон.
О. О. Phesun ::hi:::
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: ОТК Шатун

Сообщение Мутний »

все вірно, без еталонного образця, та ж Мора чи канцелярський ніж, взагалі сенсу мало, хоча я вже тестами перехворів, просто вже зрозумів, що воно мені не додає ніякого задоволення від ноже, а буває навіть навпаки)
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Ответить

Вернуться в «Про ніж»